KORFBAL Pupillen - K.C.H.B. 1 1-2 Aspiranten - Odos 3 7-1 Junioren - K.C.H.B. 5-3 Senioren 2 - Grubben 3 5-8 Senioren 1 - Eendracht 3-2 Deze wordt gehouden op zaterdag 27 op sportpark "De Kamp" van 10.00 - goede fiets en goede zin. 7 mei a.s. Start en finisch vindt plaats 12.30 uur. Aanwezig 9.45 uur net een JUBILEUM KQRFBALTQEKgQQI 20 M 21 KEI Op ZATERDAG 20 MEI en ZONDAG 21 MEI a.s. houden wij ons Jubileuratoernooi Zaterdags: Pupillen, Aspiranten en Junioren Zondags Senioren 1 2 en Rekreanten. Beide dagen beginnen om 10.00 uur. Aanwezig 9.30 (Geen kleedgelegenheid) Prijsuitreiking 16.00 uur. Programma volgende week. De thuiswedstrijd tegen de dames uit Mook was alweer de laatste in de - kompetitie. Dit betekende tevens dat het onze laatste kans was nog enigzins iets te bewijzen. Aangezien de tegenstander ook laag geklasseerd staat en wij dankzij een goede trainer een betere speelwijze hebben aangenomen zat de mogelijkheid er ook wel in. De eerste 20 minuten was het alsof er geen tegenstander was. De aanval leverde zeer goed werk, waardoor talloze vrije kansen ontstonden. Vat echter ontbrak was de verzilvering ervan. Het middenvak liet geen enkele bal van de dames uit Mook doorstromen. Na weer lange tijd balbezit leek te komen waar aldoor op was gewacht. Door te "stuiven" wist Meggie enkele vrije meters te winnen, waarin ze haar doorloopbal kon nemen. Met één hand wist het zeer goed af te maken. De Eendracht schrok wakker en zette alles op alles. Even lieten ze blijken dat er wel degelijk een tegenstander was. Gauw genoeg namelijk wist een afstandschot de goede weg te vinden. Zelfs wisten ze door nog een doelpunt op een kleine 1-2 voorsprong te komen. Op dit bewuste moment besloten we de handrem eraf te zetten en eens lekker te gaan vlammen. Gertie kreeg vleugeltjes bij een prima doorloopbal. Een enkele stap teveel deed de scheidsrechter deze hangende goal afkeuren. Het lag "niet in onze bedoeling de rust in te gaan met een 1-2 achterstand. Voordat de dames van de Eendracht het goed en wel beseften wasrhet Lucienne die de stand gelijk trok door een mooie doorloopbal met "terugwerkende kracht". Na de welverdiende rust was de handrem enigzins aangetrokken. Desalniettemin verrichte ieder op zich zeer goed werk. De vrije worpen van de tegenstander waren hun laatste troeven. Later bleek dat die "niks op de zok han"Het was zelfs onze vrije worp waar hetbeslissende doelpunt uit geboren werd. Veer gebruik makende van het onverwachte was het Anette die een afstandschot in de verste hoek plaatste. De hoofdprijs hadden we al in handen daar Mook helemaal uit de wedstrijd was. Op het laatste nippertje hebben we dan toch de fles champagne open kunnen trekken die we al maanden met ons meesleepten. De smaak van de overwinning was zoet. KROES i«li pp ia» Zoete smaak der overwinning •i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 7