FANFARE S.V.C.-senioren Zaterdag 13 mei: 19-00 uur repetitie "Bertaler Misikanten" 20.30 uur oberen feestavond voetbalclub door groep 5 Piet Arts, Peter Weijs, Eric Thielen, Linda Emonts, Yvonne Reijnders, Trudy Steeghs, Nicole Linders, Jan Versteegen Woensdag 17 mei: 20.00 uur bestuursvergadering bij Piet Arts agenda: 1. opening 2. notulen vergadering 12 april 3. mededelingen en ingekomen stukken 4. Zomerfestijn 5- Federatie Venray 6. wat er verder ter tafel komt 7. rondvraag en sluiting Donderdag 18 mei:20.00 uur repetitie fanfare Even onthouden: I fanfare I I I Zaterdag 20 mei: ophalen oud papier •*rs#SKI3nK repetitie "Bergtaler Musikanten" j CasTentay 23e Peeltoernooi te Maashees Zondag 7 mei j.l. nam de fanfare "Dorpsklank" deel aan het "Peeltoernooi" 1989 te Maashees. Uitkomende in de 1e afdeling werden onder begeleiding van dirigent Chris Cuppen de navolgende muziekwerken ten gehore gebracht: openingsmars 1e concertwerk 2e concertwerk The voice of the Guns Tournaisiades van R. Defoort Novena van J. Swearingen/arr. R. Pisters De jury bestaande uit dhr. Piet Halmeier uit Hoensbroek waardeerde het optreden van de Castenrayse fanfare met het predikaat "Zeer Goed", enige citaten uit zijn jury rapporten waren als volgt verwoord: "Goede balans, dynamisch wel verzorgd, zeer ver antwoorde uitbeelding en muzikale inhoud, aangenaam om naar te luisteren, goed even wicht, de uitvoering van deze werken in de 1e afdeling zeer goed, heb genoten van de mooie klanken en de muzikale uitvoering van beide werken, een fanfare-orkest met zeer goede mogelijkheden, houden zo". De beide concertwerken die op het "Peeltoernooi" ten gehore werden gebracht zijn de concertwerken waarmee onze fanfare op 22 oktober a.s. zal deelnemen aan bondscon- cours van de Limburgse Bond van Muziekgezelschappen in de Rodahal te Kerkrade. Aan het "Peeltoernooi" te Maashees werd door 21 muziekgezelschappen uit de. Brabants Limburgse Peelstreek deelgenomen. Vier muziekgezelschappen behaalden het predikaat "Zeer Goed", met name: Fanfare St. Caecilia - America Fanafare St. Oda - Merselo Fanfare Vriendenkring - Overloon Fanfare Dorpsklank - Castenray Als bijzondere bijkomstigheid is het vermeldingswaardig dat door de Fanfare Dorps klank voor de derde maal in een periode van vijf jaar het predikaat "Zeer Goed" werd behaald waardoor namens de stichting "Peeltoernooi" aan het Castenrayse gezel schap de "Peeltrofee" zal worden uitgereikt, hierover zal tezijnertijd nadere berichtgeving volgen. Tevens heeft de "Peelcommissie" beslist dat het 24e "Peel toernooi" in 1990 zal plaatsvinden in Castenray. Gezien de zeer goede inzet van onze leden en de vakkundige leiding van dirigent Chris Cuppen, wil het bestuur langs deze weg al onze leden en Chris Cuppen van harte proficiat wensen met dit geweldige resultaat. Ga zo Door Bestuur Fanfare "Dorpsklank" Castenray Op vrijdag 19 mei a.s. houdt S.V. Melderslo t.g.v. het behaalde kampioenschap in de le klasse van 20.00 - 21.30 uur een receptie in de kantine op het sportpark te Melderslo. Degenen, die mee willen gaan feliciteren, worden verzocht om 20.00 uur in café Hesen bij elkaar te komen, vanwaar gezamenlijk vertrek.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 11