- Vlos. FANFARE e DIEPE VAL NA STERKE START Vios herbaalde nog eens een eerder zwaar geleden nederlaag. Eerder dit seizoen lieten ze ons namelijk met een 8-2 verlies huiswaarts keren. Toch, de sterke start was er. Er werd aanvallend zeer goed gespeeld. Het mooie samenspel en de nodige ruimte naakten het spel aantrekkelijk om naar te kijken. De dames uit Ottersum zagen aanvankelijk geen mogelijkheid om door te breken. Ze hadden teveel kansen nodig om te scoren. Een blunder aan de zijde van Vios werd meteen afgestraft. Door oplettendheid van Meggie en een goede reaktie van Jet wist laatstgenoemde de bal perfekt door de korf te gooeien. Er was dus weer de ouderwetse 1-0 voorsprong. Vios wist het echter zo te doen, zoals ze het al altijd hadden gedaan: op afstand. Na de funktiewicsel werd het nog eens duidelijk waar Vios de meeste trainingsuren aan besteed. Irene was van mening dat het hooggeklasseerde Vios maar eens een toontje lager moest gaan zingen. Ze trok op aangooien van Toos de stand op 2-2 met een mooie doorloopbal. Even bleef het spannend en ging het nog tegen elkaar op. De speelsters van het middenveld gunden het onze verdedigsters niet 10 minuten aanvallend werk te laten verrichten. In een mum van tijd kregen ze er namelijk 2 om de oren. Met deze 2-4 ruststand had Vios de hoofdprijs eigenlijk al in handen. Gedurende de 2e helft waren het dan ook hun die domineerden. Ze bogen de stand gelijdelijk om naar 2-7. Aangezien dit allemaal afstandschoten waren valt er weinig over het tweede deel van de wedstrijd te vertellen. Er werd niet bepaald goed spel geleverd op het laatst. Een verdiende 2-7 overwinning voor Vios dus. Zaterdag 29 april;-: Zondag 30 april Zaterdag 6 mei Zondag 7 mei Even onthouden Zaterdag 13 mei Woensdag 17 mei Zaterdag 20 mei Donderdag 4 mei Vrijdag 5 met T9.0O uur repetitie "Bergtaler Musikanten" Opluistering H. Mis b.g.v. 1e H. Communie .8,45 bestuur stoelen en materiaal gereedzetten in de kerk 9.30 muzikanten verzamelen in uniform in "de Wis" voor afhalen - communicanten bij de basisschool 17.00 uur repetitie fanfare in uniform, aansluitend opluistering Dodenherdenking in de Grote kerk te Venray s Serenade Gouden bruidspaar Strijbos v 19-15 uur bijeenkomst "de Wis" in uniform 17.00 uur repetitie fanfare(laatste repetitie voor Peeltoernooi) 16.00 uur inspelen in "de Wis" in uniform 17.10 uur optreden "Peeltoernooi" te Maashees repetitie "Bergtaler Musikanten" oberen feestavond voetbalclub, groep 5 bestuursvergadering bij Piet Arts oud papier repetitie "Bergtaler Musikanten" MAANDAG 1 MEI 50 BAL aanvang 20.00 uur gratis entree KROES. iv

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 8