EEV 3 - CASTENRAY 3 In een vooral van onze zijde zeer goed gespeelde wedstrijd werden de punten gedeeld- In het bijzonder de eerste helft was een waar genoegen om naar te kijken. Er werd een uitstekende partij voetbal gespeeld met zeer vlot lopende combinaties. Helaas het omzetten in doelpunten was ook deze keer een heel groot probleem. Diverse werkelijk uitstekende kansen werden niet benut met uitzondering van dat ene doelpunt van Mark Donders in de 15de minuut. In de tweede.helft was de wedstrijd iets minder van nivo en het missen van al die kansen, die ook in deze 2de helft ontstonden, brak ons uiteindelijk nog op. Een snelle uitval van Eversoord werd doeltrffend afgerond zodat de eindstand 1-1 werd. AI met al tochwel een redelijk slot van een prima competitie. Ma afloop van deze wedstrijd hadden de meeste spelers nogal wat last van hun lachspieren omdat bijna iedereen zich gehouden had aan de opdracht van de leider om onder alle omstandigheden te blijven lachen (keep smiling, boys) en zich niet van de wijs te laten brengen door de tegenstander of door de scheidsrechterHet lukte Toon Heidens zelfs om de nors kijkende scheidsrechter een glimlach op het gezicht te laten krijgen met zijn opmerking dat hij zou blijven lachen hoe de scheids ook zou fluiten. Zo verliep deze slotwedstrijd in een over het algemeen prettige sfeer. De kompetitie zit erop. Voor het 3de elftal staan de volgende punten nog op -de agenda: 1 vrijdag 28 april a.s. om 19.00 uur bijeenkomst bij Cafe Hesen om vandaar te vertrekken naar de bruiloft van Jan F'eeters en Diny Leysten. 2 zondag 30 april voetballen Westerbeek 3 - Castenray 3 vertrek 9.. 30 uur 3 vrijdag 9 juni FEESTAVOND vanaf 19.30 uur. Afgelopen zondag is deze feestavond al in ruime mate besproken. IEDEREEN zal eert steentje bijdragen om deze avond tot een waar feest te maken. Vanzelf sprekend verwachten wij ook van de DAMES een bijzonder optreden! Dus dames doe jé best! Voor mijzelf zit het er ook op. Dit was waarschijnlijk mijn laatste verslag als leider van het 3de elftal. Vanaf deze plaats wens ik mijn opvolger heel veel succes! Tevens wil ik iedereen bedanken die mij in de afgelopen jaren geholpen heeft om als leider van het 3de te kunnen functioneren. TAM CASTENRAY VERLIEST ONNODIG HOOG S.V.C. beeft de uitbeurt tegen het op gelijke hoogte staande America niet met een overwinning kunnen afsluiten. Integendeel, de withemden liepen vanaf het eerste fluitsignaal een beetje achter de feiten aan, waardoor de 2-0 achterstand bij de rust min of meer logisch was. Niet dat S.V.C. nou zoveel minder was, maar het heilige vuur was er een beetje vanaf, het hoefde allemaal niet meer zo nodig. Toch had Oohn Versteegen na een prima solo nog voor een wending in positieve zin kunnen zorgen als hij niet te lang getreuzeld had met de afwerking. - Na de thee probeerde Castenray dichterbij te komen, maar toen werd; duidelijk dat de ploeg kwetsbaar is, als er ongeorganiseerd wordt gespeeld. America profiteerde dankbaar en liep in de score steeds verder weg. De twee tégentreffers - beide afkomstig van de ingevallen Marco Classens - vormden niet meer als een pleister op de wonde. De eerste tegentreffer was er overigens één die het predikaat "klasse" verdiende,., Zo is Castenray nog steeds 1 punt verwijderd van het streven deze competitie met tenminste 20 winstpunten te beeindigen 0 SC A R -i J.R.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 12