11 Swolgen kwam, pakte terecht beide punten en ging weer. Door een misverstand stond hier geen verslag van in de Schans. Swolgen won met 2-0na een goede wedstrijd van beide kanten, (is mij verteld) Geen beste "Engelse week" dus; 0 punten uit 3 wedstrijden.' Afgelopen zondag speelden we thuis tegen Afferden, dat bij verlies zou degraderen. We begonnen zwak, maar kwamen toch op voorsprong na een goede voorzet van Rob Dassen, die door Jac Seijkens werd afgerond. Sommigen dachten, dat we er al waren. Dat pakte anders uit. Onoplettendheid op het midden veld was de reden, dat Afferden gelijk kon maken. Het was Eric Jakobs, die het op zijn heupen kreeg en als een stoomwals van achter uit naar het doel opstoomde, en de zaak zelf afrondde, 2-1. Na rust speelden we iets feller en dat had resultaat. Jos Heidens bediende Jac Seijkens, die op zijn beurt Sjoerd Gellings zag vrijstaan. Sjoerd zette de keeper op het ver keerde been en scoorde beheerst, 3-1. Even later leek het erop, dat Rob Dassen en Jcs Heidens elkaar in de weg zouden lopen. Rob Dassen hield net op tijd in, zodat Jos vanaf de zestienmeter-lijn de bal in het doel kon werken. 4-1. Jac Seijkens zal de hele week nodig hebben, om alle gaten in het veld dicht te krijgen. Hij ging wel 8 keer door de grond na het missen van dotten van kansen, waaronder een penalty. En, last but not least, een felicitatie aan het adres van ons 3e elftal. Proficiat met het behaalde kampioenschap en de daarbij horende promotie naar de 3e klasse. A.s zondag de laatste wedstrijd, en aangezien er voor geen van de elftallen nog iets op het spel staat) zou ik zeggen: Maak er iets moois van. CA5TENRAY 3 - LEUNEN 6 Het streven om deze kompetitie ongeslagen te blijven is afgelopen zondag wpteed verstoord door een fel spelend Leunen 6. Zij lieten zien waarom ze de helft van de kompetitie zo hoog gestegen zijn. Fel op de bal en af en toe ook nog uitstekend ,,.N combinerend. Toch had dit nog geen reden mogen zijn om deze wedstrijd te verliezen. Natuurlijk, er waren 4 stamspelers die ontbraken en de scheidsrechter was ook al niet direct in ons voordeel. Er kwamen echter kansen genoeg om een gelijkspel te behalen. Helaas kwam de bal twee maal op de paal en werden verder enkele andere kansen gemist. Het begon overigens niet zo slecht. Na een prima combinatie tussen Jan Arts, Paul Kuypers en Niek Buddiger was het Niek die na 15 minuten 1-0 scoorde. Daarna verloren we steeds meer de greep op ,de wedstrijd. Na slecht werken werd het\ 1-1 en even later werd een uitstekende Leunen—aanval doeltreffend afgerond. Deze 1-2 werd de ruststand. Na deze verplichte pauze werd de wedstrijd nog feller, fif en toe dreigde hij zelfs even te ontsparen. Gelukkig hield iedereen het hoofd toch nog koel. De gelijkmaker wilde niet vallen ondanks het feit dat alles op de aanval werd gegooid. Zelfs Taan Heidens verscheen in de punt van de aanval maar ook hij kon de nederlaag niet afwenden. J.R V

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 11