S.V.C.-senioren Uitslagen: Castenray 1 - BVV27'27 1 Castenray-'S--' 27^4' V; Castenray 3 - Leunen 6 Castenray 4 - Brughusia 3 Castenray 5 - Swolgense Boys 4 PROGRAMMA, zondag 23 april 2068 America 1 - Castenray 1 2371 EWC 4 - Castenray 2 2573 EEV 3 - Castenray 3 2579 Montagnards 7- Castenray 4 2590 Merselo 4 - Castenray 5 TERREIN VENRAY Zondag, 30 april: vriendschappelijk: Westerbeekse Boys 3 - Castenray 3 REÜNIE Leden of oudleden van S.V.C. (afd. korfbal en voetbal), welke aan de reünie op zaterdag 19 augustus a.s. willen deelnemen en die zich nog niet aangemeld hebben, kunnen zich alsnog opgeven door spoedig het gewenste bedrag over te maken •- -uo O-- FEESTAVONDvierde en vijfde elftal: Bijeenkomst om half acht bij Café Hesen. - Vandaar gezamenlijk vertrek per fiets. Bij slecht weer gaan we met de taxi. BLITTERSWIJCK KRIJGT CASfÉNRAY NIET OP DE KN1EEN In een vooral vanwege de enorme inzet spectaculaire wedstrijd is B.V.V. er niet in geslaagd zich te revancheren voor de eerder dit seizoen in Blitterswijck geleden nederlaag. De geelhemden gingen afgelopen zondag furieus van start, alsof er een kampioenschap te behalen viel. Volkomen terecht namen-.de gasten dan ook de leiding na een vlotte combinatie over een aantal schijven. Een tiental minuten lang dreigde Castenray onder de voet te worden gelopen, mede vanwege het hoge tempo van Blitterswijck Toch bleef de schade tot aan de thee.beperkt tot die ene tegentreffer sterker nog Oohn Versteegen had de gelijkmaker op de schoen na een knap steekpassje van Twan Plëurkens. De B.V ,V «-.goalie gooide zich manmoedig voor de bal, doch moest die actie bekopen met een wondje boven het oog, waardoor verder spelen voor hem onmogelijk werd 1 ':r* Hierdoor kreeg de S .V .C .-defensie het iets rustiger aangezien spits Wijnhoven, die het eerste half uur als een soort Rambo tekeer was gegaan, de wedstrijd vol ging maken als keeper» In de tweede helft nam Castenray het initiatief In-handen en r mocht B.V.V. de handjes dichtknijpen bij doelpogingen van Oohn Versteegen en Henk -Stiphout -A De inmiddels dik verdiende gelijkmaker kwam er overigens toeft}-,., dankzij een at tente-'Frank Weys, die met een lob de Blitterswijck- goalie verschalkte, nadat deze zich. simpel verkeek op een Blit terswij ck probeerde het heft opnieuw in handen te nemen, maar de met grote inzet strijdende Reynders-Classens brigade gaf niks meer kado en was in de slotfase zelfs heel dicht bij de zege-treffer toen Frank Weys zijn kopbal via de onderkant van de lat weer in het veld zag terugkaatsen. Overigens in ons varkentje ook weer bij zijn baasje teruggekeerd. Geheel ontdaan van heimwee en sterk vermagerd de hele week weigerde hij terecht ieder voedsel van zijn ontvoerster Karin O.) troffen wij hem vrijdagavond aan op de Heesakker Op dit moment beraden wij ons over het nemen van eventuele strafrechterlijke maatregelen tegen de ontvoerster! Wat moet, dat moet! SCHEIDSRECHTER J. Rietjens 2118 Wedstrijdleider Wedstrijdleider Wedstrijdleider Wedstrijdleider OSCAR 1 O 1-1 4-1 1-2 1-2 1-2 AANVANG 14.30 10.30 11 .00 10.00 11 .30 11b I' r m

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 10