v. Lierop mode Groenewoudstraat 1 Horst KERKBESTUUR Notulen Algemene Parochievergadering gehouden op 18-4-1988 De voorzitter opent de vergadering en heet allen van harte welkom. Vervolgens wordt een opsomming gegeven van de belangrijkste zaken van het afgelopen jaar. Afgelopen jaar is ;veel aandacht geschonken aan achterstallig onderhoud aan kerk en pastorie. Dit betreft met name schilderwerk in de pastorie en sacristie en het dak van,de kerk inclusief een aantal afvoeren. Verder een woord van dank aan alle mensen die zich dit jaar weer op een bijzondere wijze hebben ingezet voor onze parochie. Notulen vorige alg.parochievergadering; deze worden zonder op of aanmerkingen goedgekeurd met dank aan de samensteller. Mededelingen: Dit jaar zal een grote reparatie plaatsvinden aan de klokkenzolder inclusief de klokkenstoel.Mogelijk zal tevens de behandeling tegen boktor plaats vinden. Verder staan nog een reparatie van het orgel en een opknapbeurt van de dagkapel op het programma.' Op iets langere termijn moet gedacht worden aan een renovatie - van het kerkdak aan de Matthiasstraat-r Op deze mededelingen werden geen aanvullingen gegeven. Financieel verslag:Opgemerkt werd dat uit de cijfers blijkt dat de kerkbijdrage belangrijk is om aan het nodige onderhoud te voldoen. Gevraagd werd naar de bijdrage van het bisdom; deze is alleen bedoeld voor groot onderhoud en het Bisdom heeft dan ook een bedrag toegezegd. - Verslag kascommissie: de kascommissie heeft de financiële gegevens van het afgelopen jaar doorgenomen. Door hen wordt goedkeuring gegeven aan de cijfers over 1987.Kascommissielid H.Wismans wordt bedankt. De nieuwe commissie zal bestaan uit J.Tacken en P.Direks en een nog aan te zoeken lid. Bestuursverkiezingaftredend Mevr.Druggen-Peeters. Er hebben zich geen kandidaten gemeld.In de loop van het jaar zullen wij trachten deze vacature op te vullen. Binnengekomen stukken: geen RondvraagDe dorpsraad wil liever vroeger in het jaar vergadering om dan op iets meer belangstelling te kunnen rekenen. Kerkbestuur zegt toe hieraan medewerking te verlenen. Sluiting:De voorzitter sluit de vergadering met dank aan alle aanwezigen. Voor SPORTIEF gekleed gaan, moet u bij VAN LIEROP MODE zijn. Wij bieden u een uitgebreide collectie spijker- en kantoenen broeken van merken, zoals: Chiori Caroche McCloud Bram's Paris Voor leuke combinaties te maken is er een ruime keuze uit diverse sweatshirts en blousen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 3