r- DORPSRAAD OUDERRAAD TE KOOP RUITERCLUB DAMESKOOR T CASTENRAY 5 - WANSSUM 4 13 Bijna was de eerste nederlaag in deze competitie voor ons derde een feit geweest. In de allerlaatste minuut werd een nederlaag nog afgewend door een doelpunt van Theo Houwen. Overigens begon de wedstrijd bijzonder slecht voor ons. Een verkeerde terugspeelbal in de derde minuut werd meteen af gestraft. De felheid waarmee Wanssum ons bestreed deed ons spel geen goed. Met de wind in de rug hadden we wel een veldoverwicht maar van goed voetbal was nauwelijks sprake. Toch kregen we diverse mogelijkheden om de stand gelijk te trekken maar er was een strafschop wegens hands voor nodig om te scoren. Het was Jan Arts die deze strafschop feilloos omzette in de gelijkmaker. 1—1 werd ook de ruststand. Na de pauze moesten we tegen de wind in spelen hetgeen toch een duidelijk nadeel bleek te zijn. De eerste 20 minuten waren dan ook voor Wanssum. Verder dan een afgekeurd doelpunt en een door Jan Houwen van de doellijn gehaalde bal kwamen zij echter ook niet. Toen Jan Arts andermaal een strafschop mocht nemen leek de wedstrijd in ons voordeel te gaan lopen. Helaas ging de bal op de paal. We werden steeds sterker maar het verlossende doelpunt wilde maar niet vallen. Toen 5 minuten voor tijd de scheids rechter meende ook aan Wanssum een strafschop te moeten schenken en omdat Wanssum deze ook benutte zag het er somber uit voor ons derde. Gelukkig voor ons stond Theo Houwen in de 91-ste minuut op de juiste plaats om alsnog 2-2 te scoren. J.R. Aardgas buitengebied De bewoners van het buitengebied die van de gemeente Venray een aanvraag formulier m.b.t. de aansluiting op het aardgasnet hebben gekregen, of dit hebben meegenomen op de bijeenkomst, worden er aan herinnerd dat dit formulier vóór 15 april a.s. naar de gemeente moet zijn teruggestuurd. Ook als u niet wilt aansluiten, wordt u toch verzocht het formulier in te vullen. U moet er in elk geval rekening mee houden dat de kans om voor deze prijs in d^ toekomst nog te kunnen aansluiten zeer gering is. Maandag 10 april is er een vergadering van de ouderraad in basisschool "De Stek". Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1. Opening. 2. Verslag vorige vergadering. K.W. Merselo A.s. zondag, K.W. voor paarden en pony's te Merselo. Het terrein ligt aan de Beekweg. Vrijdag"7 april: jubileummis zingen voor het zilveren bruidspaar Steeghs-Houben om 14.00 uur. i Zaterdag: avondmis zingen Donderdag: repetitie om 19.45 uur 5. Terugblik organisatie Boerebruiloft. 4. Koninginnedag. 5. Eerste H.Communie. 6. Mededelingen/ingekomen stukken. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. HALF-VRIJSTAAND HUIS Past.Verheggenstraat 7 tel.: 1405 «tfp, J3

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 13