V.0l.di!I Wm TRANSPORT-EM SefiïM£I2SEli3ï4 (6t/m40ms) HANÖEl IE! ZANB EN GRIND GRONDWERKEN BR0EKHÜIZENV3USÏ. TEi:04763-1263 en 1750 3 Dat we na rust iets terugvielen, was te verwachten; 3-0 voor en de wind tegen» We bleven overeind, omdat alle kansen, die we weggaven niet aan Stormvogels waren besteed. Ruudje Kunen kon tussen 2 aanvallers de bal rustig van de doellijn halen. Jan Arts kwam erin voor Jos Heidens. Tussen haakjes, een publiekswissel vindt plaats een minuut of 10 voor tijd, niet een half uur voor tijd. Toch 'n prima partij Jos. Als je in Siebengewald een bal goed raakt, gaat ie over de palen Duitsland in. Het voornaamste wat Jan Arts moest doen, was een; herdershond van het veld verwijderen. Dat dat een Duitse herder was, is nogal wiedes. Komend Weekend geen competitie voor ons. We kunnen dan op ons gemak op zoek gaan naar de eieren. In welke mate het meespelen van Niek Buddiger bepalend is geweest voor voor de overwinning"op het laag geklasseerde Sparta 7 is moeilfjk te zeggen maar de grootte van de overwinning werd voor een heel stuk door hem bepaald. 5 van de S doelpunten werden door hem gescoord. Het zou echter niet eerlijk tegenover de andere spelers zijn om te stellen dat Niek alleen voor de overwinning gezorgd zou hebben. Op wat kleine slordigheden na werd er door iedereen een prima partij gevoetbald. Aanzienlijk beter dan de vorige week gespeelde wedstrijd tegen Hegelsom. Na ongeveer 10 minuten was het Paul Kuypers die na een goed genomen hoekschop van Rob Dassen de bal keurig binnen kopte. Een kwartier later was het Miek Buddiger die een voorzet van wederom Rob Dassen direct op zijn slof nam waardoor de bal reeds in het doel lag voordat de Sparta-doelman zijn handen in de lucht had kunnen steken. Deze 0—2 were ook de ruststand. Na de pauze leek het even mis te gaan toen Sparta binnen de - minuut wist tegen te scoren en even later onze laatste man Toon Heidens uitgeteld op de grond bleet liggen na een ongelukkige botsing met onze eigen doelman. Het een natte spons en enkele minuten rust langs de lijn knapte hij echter weer helemaal op. Toen ongeveer 15 minuten later Lei Steeghs van de verwarring, die in de Sparta-verdediging ontstond doordat voorstopper Jan Houwen tot in hun strafschopgebi.ed was doorgedrongen, gebruik maakte om 1-3 te scoren, was de tegenstand gebroken. Via 4 doelpunten van Niek Buddiger en 1 van Hark Donders en een tegentreffer via een "lucky" goal werd de eindstand op 2-8 bepaald. Tussendoor werden nog diverse kansen gemist maar dat mocht de pret niet drukken. J.R. Soarta 7 Castenrav 5

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 9