LVB 1 2 13 maart Culturele kringavond L.V.B. A.s. maandag 13 maart is de culturele kringavond in de Schouwburg te Venray. Het programma begint om 19.45 uur en is als volgt: Openingswoord door Kringvoorzitster M. Lenkens. Inleiding door mevr. C. Witters-Tijmensen over het thema "Vrouw- Gezondheid Derde Wereld". Pauze koffie en vlaai. Ontspanningsprogramma gepresenteerd door eigen leden uit verschillende afdelingen. Kosten voor deze avond f, 10,00 p.p.. Opgave bij M. Marcellis, tel.: 1759. Bloemschikcursus De cursusdata van groep 1 zijn 15 maart (a.s. woensdag) en 17 mei. Groep 2 begint op 22 maart en 24 mei. Deze avonden zijn in de kelder van "de Wis". Aanvang 20.00 uur. De volgende benodigdheden gaarne op deze avonden meebrengen: scherp mesje - snoeischaar of allesknipper - 3 schaaltjes of bakjes verschillend van vorm - takjes van coniferen en heesters, zowel met en zonder blad, voldoende en meerdere soorten - enkele narcissen of andere voorjaarsbloemen uit de tuin. Oase, draad en andere benodigdheden zijn aanwezig. Hiervan kan tegen vergoeding van de kosten gebruikt gemaakt worden. De kosten van deze cursus bedraagt f, 10,00 Bij eerste les graag voldoen. 29 maart, Lezing over E.H.B.O, door Rode Kruis gegeven. 9 april Vlooienmarkt De "schoonmaak" is weer in aantocht. Hebt bruikbare spullen voor de vlooien-H' markt bewaar ze dan, We komen ze rond 9 april bij ophalen. Hebt U geen ruimte om ze op te slaan, geef dit dan aan het bestuur door, dan komen wij het ophalen. Er bestaat interesse voor de volgende cursussen: I. Make-up 2. Dans-cursus 3. Talen-cursus 4. Reanimatie 5. Origamie 6. Bak-cursus 7. Kaligrafie 8. Bloemschikken 9, Handen-arbeid 10. Klei-cursus II, Aerobic 12. Kinderkleding maken 13. Fotografie en film. Hebt U interesse in een van deze cursussen geef dit dan aan het bestuur door. Bij voldoende opgaves proberen wij de betreffende cursus te organiseren. - Onderhoud en Reparatie Schade-expertises - APK-keuringen - Banden, "uitlaaten en accu's - Winterbeurten Cursussen /ASPERGESTEKERS/STERS H, Kauffeld, Venrayseweg 136 tel.: 1336 Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuz-elweg 4. 5961 NM Borst 04709-6528

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 12