KORFBAL RÜITERCLUR Uitslagen Recreanten - Wittenhorst Lottum 4 - Senioren 2 Oranje-wit 2 - Senioren 1 Programma 24 december Pupillen - Maaskorf Lottum - Aspiranten Junioren - Erica 2 Programma 31 december 13 3-2 1 - 1 3-7 vertrek; 11.30 Horst vertrek; 11.15 Gr'vorst vertrek: 8.15 Horst rijden: Cox, Direks, Strijbos rijden: Classens, Classens Kuijpers fiets 12.00 12.00 9-00 alles vrij In de week tussen kerstmis en nieuwjaar wordt er niet getraind. Wij wensen iedereen prettige feestdagen en een gelukkig en sportief 1989. Lottum - Castenray 1 - 1 Zenuwachtig stonden we in ons kleedlokaal elkaar te vertellen dat we moesten winnen of* gelijkspelen. Dus gingen we ons vol ijver warm rennen en rekken. Het veld werd opgebouwd (roet behulp van Hannie) en het begon. Er werd meteen op "hoog" niveau gespeeld. De verdediging hield het goed dicht en de aanval speelde rond en creëerde kansen. Dit had Lottum niet verwacht. Maar we zetten door. In ongeveer de 10e minuut knalde Bianc van afstand er een in. Dit kon zo niet doorgaan volgens Thijs, dus Lottum zette zich optimaal in en snel genoeg viel de gelijkmaker door een door loopbal. Wissel volgde en er werd weer geknokt voor een doelpunt. Maar dat bleef uit en snel genoeg volgde de korte pauze. Hierna werd weer fel gespeeld en een kleine ramp ontstond. Lottum kreeg een strafworp mee, en miste, een zucht van verlichting steeg op. Het spel bleef hetzelfde en de laatste 10 minuten werd het toch wel moeilijk voor de mensen langs de lijn en - crisis - Lottum kreeg weer een strafworp mee. De spanning steeg, alles hing van die strafworp af. Hetzelfde meisje van de vorige gemiste strafworp nara deze. Een klein beetje hoop hadden we dus nog. En.....ze miste weer. De opluchting was nog groter en we"hielden het dicht". De scheidsrechter floot en een zeer tevreden en juichend team en een zeer teleurgesteld team betraden hun kleedlokaal. V.H. part III Uitslag ponyselectie wedstrijd Jannette Arts 3e prijs Nanette van Dijck 2e prijs Nieuwe leden Zijn er mensen die lid willen worden van de Ruiter en Ponyclub Eendracht. Willen die zich dan voor 1 januari opgeven bij de secretaris F. Stiphout (tel.: 1373). Voor informatie kan men terecht bij een van de bestuursleden of bij de secretaris. Afmelden van leden dient ook voor 1 januari a.s. te gebeuren bij de secretaris. Nieuwe combinatie - - Zijn er ruiters die op een nieuw paard gaan rijden, willen die dit voor 1 januari aan de secretaris doorgeven. Zijn er combinaties die iets veranderd willen hebben m.i.v. het nieuwe groene seizoen, dit s.v.p. doorgeven aan de secretaris voor 1 januari,a.s. Het bestuur wenst iedereen prettige kerstdagen en een gezond en sportief 1989 toe f K <4 ÊLx

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 13