DORPSKALENDER 1 1 CASTENRAY ;VOOR DE VIJFDE KEER MET 2-1 TEN ONDER De eerste helft van het seizoen zit er voor S.V.C# op. Uit de 11 gespeelde wedstrijden haalde de formatie van coach Koos Reynders 9 winstpunten, waarmee men eigenlijk 2 punten achter blijft op het gehoopte aantal. Opvallend is wel dat de ploeg tot nu toe liefst vijf keer op een 2-1 nederlaag bleef steken en wel uit tegen Lottum, uit tegen Quick Boys, uit tegen Leunen 2, uit tegen America (voor de beker na verlenging) en afgelopen zondag uit tegen lijstaanvoerder Melderslo. Defensief oogt het allemaal behoorlijk, maar in offensief opzicht worden er teveel doelrijpe kansen verprutst en kunnen de blauw- witten moeilijk een vuist maken. Maar ja, daar wordt op de trainingen hard aan gewerkt. Afgelopen zondag ging Castenray verrassend van start en had zowaar via Twan Fleurkens de score kunnen openen, maar de Melderslo-goalie voorkwam een vroege achterstand. Op het verschrikkelijk slechte veld kwamen 'beide ploegen niet tot aanvaardbaar combinatie-spel en slaagde Melderslo er geen moment in de hoge positie op de ranglijst waar te maken, ondanks een verslagje in het D.v.N.-L., wat dat wel suggereerde. Tot tweemaal toe slecht wegwerken in de blauw-witte defensie bezorgde de gastheren een nauwelijks verdiende openings treffer, waardoor Castenray na de pauze in de achtervolging moest. En zowaar had S.V.C. dat verdiende puntje even in de hand, maar liet het weer net zo gemakkelijk ontglippen. Nadat Oohn Versteegen Oac Wismans in de gelegenheid had gebracht de gelijkmaker te scoren sloeg Melderslo in de direct daaropvolgende tegenaanval voor de tweede keer toe. Ondanks verwoede pogingen slaagden de S.V.C.-ers er niet meer in het verdiende punt in de wacht te slepen. Zo mikte Frank Weys luttele minuten voor het eindsignaal van de prima leidende scheidsrechter Harens buiten bereik van de Melderslo-goalie op de paal! Domme pech dus ook nog! Koos en'Truus, namens de dames bedankt voor de koffie, maar..... Oscar miste de vlaai en onze vaste supporter Raymond! OSCAR 10 dec. L.V.B. kerstmarkt Dusseldorf 12 dec. 50 bal - 13 dec. studieclub V.H. mesterijmiddag 17 dec. toneeluitvoering 18 dec. toneeluitvoering 21 dec. L.V.B./jeugdwerk kerstavond- 07 jan. carnaval prinsenbal 08 jan. carnaval jeugdprinsenbal 09 jan. carnaval 50 bal 14 jan. carnaval receptie prins 16 jan. L.L.T.B. jaarvergadering 17 jan. studieclub V.H. bedrijfsbezoek fokker 18 jan. tennisclub jaarvergadering 20 jan. zittingsavond carnaval 21 jan. zittingsavond carnaval 24 jan. studieclub V.H. bedrijfsbezoek mester 27 jan. carnaval Aldwieverbal 04 febr. carnaval 05 febr. carnaval 06 febr. carnaval 07 febrcarnaval 13 febr. 50 bal 13 mrt. 50 bal 18 mrt. basisschool vormsel 10 april 50 bal 30 april basisschool 1e communie 05 mei biljartclub feestavond 08 mei 50 bal 20 mei korfbaltoernooi junioren (jubileum SVC) 21 mei korfbaltoernooi senioren (jubileum SVC) 27 mei veteranentoernooi voetbal Litihileum SVC)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 11