TRANSPORT-EN CONTAINEBBEDRIJJ (6tjm 40 ra3) HANDEL IN ZAND EN GRIND GRONDWERKEN BR0EKHUIZENV0RST. TEL:04763-1263 en 1750 KARNAVALSVER. Castenray 2 Vorige week geen verslag gezien van de 2e Dat kan, maar dat wil niet zeggen dat we alleen schrijven bij een overwinning. Want als ik vorige week iets had moeten schrijven was er van de meeste spelers geen spaan heel gebleven. Iedereen wist wie wat verkeerd deed en waarom. Vooral Eric J. wist het heel goed te zeggen. Dus hij kan de komende weken zijn agressie weer opbouwen. Iedereen had beterschap beloofd voor de wedstrijd tegen de nummer 3, Blitterswijck. Eric J. was zijn agressie kwijt en stond dus reserve (baai-baal). Maar Leo, z'n broer, vond dat sneu en liet zich dus na 30 minuten al vervangen. Jac S. begon op zijn oude stek als spits; Huub van R. was weer terug als laatste man. De leider A.K. uit C. wou Huub in de spits zetten, maar wist zich te beheersen. Tegen Ysselsteyn, 5 tegengoals met Jac S. als laatste man. A.K. dacht: "de goals vallen waar Jac S. staat als ik hem eens voorin zet Pluimje voor de leider; goed gezien. Na zo'n 35 minuten werd een heel mooie aanval overlinks, Rene, Jos, Rene en weer Jos, door laatstgenoemde in de kleinst mogelijke hoek afgewerkt. Het duurde een eeuwigheid voor Jos H. besefte dat hij gescoord had; dat was ook al zo lang geleden. 1-0 voor rust.. Na rust eenzelfde beeld als de 1e helft. Blitterswijck in de aanval. Met veel kunst en vliegwerk bleven we overeind. Roger als je de volgende keer Jos D de bal op zijn achterhoofd trapt op de 16-meterlijn, wil je hem dan eerst oprapen en dan gaan staan lachen Dank je. Na weer een uitval op rechts stelde Rob W. Jac S. in staat om 2-0 te scoren. En wonder boven wonder lukte dat. Het slotpunt was weer voor Jac. Hij scoorde na een voorzet van Rene een echt "Seijkens-tor"Een rommelgoed dus, maar daar staat Jac voor bekend. Jongens, een schitterende «revanche voor de 5-1 nederlaag tegen de nummer 2 Ysselsteyn. Iedereen stond er. En dat moest ook om in Blitterswijck de punten, met een 3-0 zegen, te pakken. A.s. zondag met evenveel inzet tegen Holthees, dan moet het lukken om de punten te pakken P.s. Meneer met de 7 rode kopjes, wanneer scoorde jij voor het laatst Jeugdcarnaval Mededelingen: Do. 8 december jeugdledenvergadering cafe Hesen aanvang 19-00 uur. Gaarne xedereen aanwezig. Vr. 9 december naar concert van "The Nits" in de Maaspoort in Venlo. Bijeenkomen 19.00 uur in cafe Hesen. chauffeurs: A. Seijkens, M. Marcellis M. Duijkers en A. Heidens. v.o.F.«ian van ELeondort en zoon.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 10