11 CASTENRAY STEEK'i1 LEUKEN EEN HANDJE TOE Al helemaal in Sinterklaas-stemming heeft S.V.C. 1 de reserves van Leunen afgelopen de eerste 2 punten kado gedaan. De blauw-witte formatie ging veel te tam van start en schrok pas echt wakker toen de stand na een kwartier spelen 2-0 was. Bij het eerste tegendoelpunt, waaraan een buitenspelluchtje kleefde, botsten Marcel Classens en Henk Versteegen ongelukkig op elkaar, waardoor het voor één der oranje-hemden een koud kunstje was de score te openen, Direct daarop moest de terug gesnelde Christjan Broere redding brengen op de doellijn, maar uit de daarop volgende hoekschop wist Leunen toch het tweede doelpunt te scoren. De S,V,C,-ers probeerden een buitenspel-val op te zetten en terwijl de brave herder C,B. om zich heen keek of alle schaapjes gevolgd waren, vergat hij zijn staf uit te steken om een ondeugend Leunens bokje een halt toe te roepen. De oranje-man liep aldus fluitend door de C'astenray-linies en verschalkte een wanhopig tegen stribbelende goalie Henk Versteegen, Vanaf dat moment kwam het oranje-doel onder zware druk te staan en wist Henk Stiphout uit een corner van Geert Zico met een schitte rende kopbal he marge te verkleinen. Maar voor de thee viel de broodnodige gelijkmaker niet meer. En na de rust eenzelfde eenzijdige spelbeeld met een wanhopig en risico-vol aanvallend S.V.C, en een met "lange halen-gauw thuis"- verdedigend Leunen 2, Castenray vocht, maar miste de grote vorm en bracht de kopsterke Leunen-defensie amper in de problemen. De aanzetten tot het 16- meter gebied waren er wel, maar in het strafschopgebied gedroegen de S,V,C-ers zich als makke schapen, En zo bleven de Castenrayers voor de vijfde keer in dit seizoen met lege handen achter en kon Oscar evenals John van Oen zondag nacht moeilijk in slaap komen. Wildgerechten 23 november Hans Sassen zal op deze avond 3 gerechten van wild klaarmaken. Die we daarna mogen proeven. Verder zal hij vertellen hoè die gerechten bereid worden en kunnen we de recepten meenemen. Onkosten f. 5,00 p.p., opgave voor 16 november bij de bestuurs leden. nerstmarkt in Dusseldorf 10 december Degene die een dagje willen winkelen in Dusseldorf kunnen zich hiervoor opgeven bij het bestuur voor 1 december. Vertrek 's morgens om 9.00. Onkosten f. 20,00 p.p.. Gaarne zouden wij van jullie reacties ontvangen of er in de toekomst nog interesse is voor een zeskamp. Die zal dan gehouden worden rond koninginnedag. Datum zal in over leg bepaald worden. Studiemiddag Vrouw en Informatie Deze middag wordt georganiseerd voor alle geïnteresseerde leden in de Oranjerie,te Roermond op 9 december a.s. om 13.30 uur. In volgorde van binnenkomst kunnen 100 per sonen deelnemen. Opgave bij een van de bestuursleden. Discussieavond 21 november Maandag 21 november is er een discussieavond voor de agra-leden van de L.V.B.. Het centraal discussie-thema van de K.N.B.T.B. is: "biotechnologie". U krijgt hiervan nog persoonlijk bericht. LVB OSCAR Zeskamp

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 9