TE KOOPf STG. GEMEEMSCHAPSHUIS KORFBAL 13 Wit tienerbureau tel. 04787-1496 Iri verband iftet verhuizing naar Veulen heeft dhr. L. Cox zijn functie van penning meester ter beschikking gesteld. Dhr. W. Tacken, Lollebeekweg 32, tel.: 1816, volgt met ingang van 1 november 1988 dhr. Cox op als penningmeester. Zaal-bespreking kan met ingang van bovengenoemde datum bij dhr. W. Seijkens, tel.: 1884, plaats vinden. Vanaf deze plaats wordt dhr. L. Cox hartelijk bedankt voor zijn uitstekende inzet voor de Stichting. Tevens wensen wij W. Tacken alle succes toe bij de uitoefening van zijn nieuwe taak. Uitslagen: Aspiranten - Junioren - Senioren 2 - Senior-en 1 - Recreanten - Programma 12 en 13 november Za. Roka - Pupillen Aspiranten" vrij Wittenhorst - Junioren Oranje-wit 3 Peelkorf 4 Oranje-wit 3 Vonckel-girls Vonckel-girls 11.00 spp. De Solberg vertrek: 9.45 rijden: Marcellis, Geerets, Lintzen 15.15 spp. Ter Horst vertrek: 14.30 fiets Zo. Swift 5 Senioren 1 - Senioren2 vri.' 11.30 spp. De Vilgert Dhr, N.v.d.Vinne, In deze Schans bevinden zich de trainings- en wedstrijdschema's. Iedereen heeft inmiddels een rijschema gekregen. Bewaar dat goed en onderstreep wanneer U moet rijden. Geen kwaliteitsverschil tussen koploper en hekkensluiter Veel verwachtingen hadden we niet van de wedstrijd tegen de koploper Meterik. We zouden waarschijnlijk ook geen verandering kunnen brengen in het feit dat de dames van Vonckel-girls nog ongeslagen bovenaan de ranglijst stonden. Maar het viel hun niet gemakkelijk. Het thuisfront liet niet veel toe. De speelsters van Meterik verloren menige zweetdruppels. Uit de eerste helft bleek dat een wedstrijd zonder "goals" niet saai hoeft te zijn. Er werd hard gewerkt, waardoor goede resultaten geboekt werden. De verdediging wist bijvoorbeeld 3 benutte kansen van de gasten te verdedigen. Ook in het middenvak en in de aanval vond een goed samenspel plaats. Individueel werd er net zo hard geknokt. Aan beide kanten deden zich mogelijkheden voor, doch tot de rust hiel den de teams elkaar in evenwicht. Hier werd gediscussieerd over een mogelijke wissel. Tot nu toe was echter idereen tevreden over de manier waarop er gespeeld werd. Er werd besloten in de 2e helft nog 10 minuten aan te zien en dan in de aanval een wissel aan te brengen. Al gauw bleek dat de Vonckel-girls hetzelfde van plan waren. Ze brachten een dubbele wissel aan in de aanval. Ka ook onze wissel aangebracht te hebben, leek te komen waar aldoor al op gewacht was. Het was jammer dat na vaak overnemen door de verdediging er toch een afstandschot van de Vonckel-girls door de korf moest vallen. We gingen het laatste kwartier in. Het leek alsof de gasten de smaak te pakken kregen, na 5 minuten spelen werd even doorloopbal benut. Vreugde aan de zijde van de Meterikse equepe. Er werd met angst uitgekeken naar de functiewissel. Dit was echter niet nodig geweest. De aanval produceerde kort voor tijd nog goede kansen. Door gebruik te Imaken van snelheid wist Lucienne haar verdedigster aan de lijn te laten staan. Irene die dit zag gaf haar de kans deze doorioopbal te benutten. Een 2-1 stand met nog 5 minuten te spelen. De Vonckel-girls speelde op balbezit, vandaar dat er nog weinig geprobeerd kon worden. Bij het fluitsignaal waren het dan ook de Vonckel-girls die opgelucht waren dat de wedstrijd beëindigd werd in hun voordeel. Maar goed voor hun dat de wedstrijd niet nog 5 minuten langer had geduurd. Een tevreden Castenray team bedankt hierbij nog Hay Reynders voor de goede woorden op de goede momenten. vorvco ixnUÈio 'v>

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 11