KORFBAL jj-i.sj-agen Oostrum 2 Oostrum 2 Vios 1 Senioren 1 Aspiranten Senioren 2 Senioren 1 Lottum 1 1-1 6-2 8-2 2-4 (Eeker) 10 Programma 22 en 23 oktober Za. Pupillen Aspiranten Junioren Zo. Senioren 2 Senioren 1 - Maaskorf - Swift 3 - Merels 3 - ODOS 1 Programma 29 en 30 oktober Za. KCHB ODOS 3 KCHB Zo. Grubben 3 Eendracht - Pupillen - Aspiranten - Junioren - Senioren 2 - Senioren 1 10.30 aanw. 10.00 15.00 aanw. 14.30 10.30 scheidsrechter 13.00 Dhr. W. Aarts 14.00 spp. Schansheide 12.30 spp Wienus 13.00 spp. Schansheide 10.30 spp. Den Haspel 11.00 spp. Schansweg vertr.13.00 rijden: Jacobs Strijbos, Cox vertr.11.30 per fiets vertr.12.00 rijden: Hesen Kuijpers* Mw. C.v.Tilburg. Dhr. R. Merks "Op af stand"verloren Er ontstond geen gering verlies plaatstegen Vios. Op het zeer soppige veld te Ottersum werd weer eens duidelijk dat de afstandschoten ons niet bespaard bleven. Vanuit onze aanval kwam in het begin nogal wat initiatief. De tegenstander liet echter niet veel toe. Met behulp van hun duwtechnieken werd menige bal gewonnen. Nadat enige schoten te ver over de korf vlogen of niet eens daar aankwamen, zag Erna enkele vrije meters ..aar ze haar doorloopbal kon nemen. In samenwerking met Meggie zorgde Erna dat we na 10 minuten op een 1-0 voorsprong kwamen. Zoals altijd konden we deze kleine voorsprong niet handhaven. Vios trok 2 minuten later de stand gelijk via een afstandschot. Na de functiewissel vielen in het verdedigingsvak 2 afstandschoten (3-1). Het spel ging gewoon zijn gangetje. Er werd veel gewaagd, maar weinig gewonnen. Een verdiende straf- worp aan onze zijde zou enige verandering kunnen brengen. Zowel in de stand als in het spel. Doch deze strafworp werd niet benut. Zoals ook hierna enkele mooie doorloop- ballen niet. Een gemiste poging werd goed afgevangen door Annemie. Staande onder de korf vond ze een onmogelijke kans toch het proberen waard. Deze kans bleek echter niet on mogelijk. Net na de rust veranderde de stand in 3-2. Na de thee werd het vrij eentonig. Vios liet ons meerdere malen zien hoe een goed afstandschot genomen moet worden 4-2, 5-2 en 6-2 lieten niet op zich wachten. Op zich was de wedstrijd voor ons al verloren. Het werk dat verricht werd kon geen verandering aanbrengen. Een vrije worp TtQr(j raooi genomen en benut. En alsof een 7-2 stand nog niet genoeg was kwam er nog een afstandschot er achteraan. Geen geringe 8-2 eindstand dus. Het is deze week dan ook weer niet gelukt 2 punten binnen te halen. Zou die mogelijkheid er nog inzitten dit seizoen? Bekerwedstrijd SVC 1 - Lottum 1 2-4 Met een enigszins veranderde opstelling werd er woensdagavond onder te weinig licht een bekerwedstrijd gespeeld tegen medeklasser Lottum. Nu klinkt zo*n wedstrijd door toedoen van het woord "beker" belangrijker dan het is. Er vond gewoon een goed duel plaats waarin beide teams toch wel wilden winnen, maar een verlies zou geen blijvende schade aan kunnen richten. Van een snelle start was geen sprake, het leek dat geen van beide teams een voorsprong aan durfde te nemen. Astrid trok echter de stoute schoenen aan en opende door een prima samenspel met Meggie de score met een doorloop bal. Er waren enkele goede momenten om de voorsprong te vergroten, maar het was Lottum die dit keer met een afstandschot door de verdediging brak. Na de functiewissel werd de bal slecht overgespeeld en kwam dan ook niet terecht waar hij moest zijn. Vandaar dat de verdediging constant op z'n hoede moest zijn. Het verbaasde ons dan ook niet dat de Oranje-Witten na enkele gemiste pogingen toch de kans zagen er 2-1 van te maken. Een nog grotere achterstand die niet lang duurde was niet nodig geweest, gezien de speelwijze van de beide teams. Er werd niet voor elkaar onder gedaan en ook was van kwaliteitsverschil geen.sprake. Dit werd in de rust nog eens benadrukt. Waarschijnlijk dat dat goed tot Toos was doorgedrongen. Zij was degene die een begin maakte tot een eventueel gelijkspel. (3-2). Toen dat toch niet meer mocht lukken, vond Lottum het nodig er een laatste doelpunt bij te maken. Ondanks nog enkele goede kansen aan onze zijde werd de 4-2 stand gehandhaaft. ,,OAt,0 KnUfco KKUijo

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 10