LVB TE KOOP Castenrayseweg 14 rek04787-1941 9 26 oktober dropping Opgave bij een van de bestuursleden voor 18 oktober. Vertrek om 19.00 uur bij de kerk. Kosten f.10,00 per persoon. Zeskampbeker Dames van de Zeskamp, denk eraan, 14 oktober (vanavond) om 20.30 uur wisselen zeskampbeker bij J. Hesen. fiktiviteiten voor leden in kringverband Op 27 oktober zijn er 2 thema-avonden "gezondheid". In Geijsteren zal Mevr. v.d. Horck een lezing geven over "blind zijn". In Oirlo wordt een lezing ge houden over "patiëntenbelangen". Studiedagen Turfhoeve. Op donderdag 10 en dinsdag 22 november worden studie dagen gehouden. Beiden hebben betreffende het programma het thema: "wie uren telt, telt mee". In een drietal inleidingen wordt door de inleid{st)ers verteld waarom het zichtbaar maken van werk voor de vrouwen zelf en voor het bedrijf belangriijk is. Het Landbouwschap geeft haar visie over de ontwikkelingen van het agrarisch gezinsbedrijf en de rol van man en vrouw daarin. De S.E.V. gaat in op economische beoordeling van het agrarisch gezinsbedrijf, toegespitst op de juridische en sociale zekerheid van man en vrouw. Een arbeidsdeskundige bespreekt de practische kanten van inzicht in de tijdsbesteding in het gezins en het bedrijf. Deelname aan deze studiedag is mogelijk voor alle L.V.B.-leden. Men kan zich voor een van deze dagen opgeven bij Ria Luijkx, tel.: 1613, tot 16 oktober. De kosten zijn f. 25,00 incl. koffie en lunch, deze bij opgave te voldoen. Men ontvangt daarna programma tevens toegangsbewijs. Studieavond 31 oktober, 20.00 uur in gemeenschapshuis te Leunen. Thema: "landbouw in relatie tot milieu en landschap". Dhr. Rouwen: landbouwconsulent intensieve veehouderij. De aantasting van het milieu, grondwater, drinkwater, milieuwetgeving. Dhr. v.d.Locht: I.K.L. (Instandhouden Kleine Landschapelementen). Opgave hiervoor is niet nodig. Deze avond is voor alle belangstellende leden. Tros- en Pluiscrysanten Chr. Verstraaten Venrayseweg 135 Horst Kompleet assortiment voor de schapenhouderijs o.a. sEurof lex netten 50 m t- 1 rol 145,00 - 3 voor 135,00 p.rol (inclusief BTW) Ramtuigen, dekblokken, wormpillen; Oormerken, tangen, hoefgereedschap; Schrikdraadapparaten, enz. Koop bij de vakman die ook leparei

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 9