RUIÏERCLUB 10 Receptie Ponyclub Sevenum Morgenavond 15 oktober, receptie Ponyclub Sevenum t.g.v. N.K.B. kampioenschappen vans 1e achttal afd. dressuur klasse zwaar Wendy de Gelder ind.dressuur MI Jeroen Nabben springen D.B. De receptie wordt gehouden in zaal P. Heesen, Markt 3 te Sevenum. Voor diegene die mee willen, bijeenkomst om 20.00 uur in cafe Hesen-Kuijpers. Clubkampioenschappen A.s. zondag worden de clubkampioenschappen verreden. Deze clubkampioenschappen worden gehouden bij de berg aan de Oosterbosweg. Deze clubkamp.sch. b'estaan uit een dressuurproefcross en een springwedstrijd. Voor de dressuurproef wordt de proef voor samengestelde wedstrijd gereden, voor pony's proef 37, voor paarden proef 40. De wedstrijden beginnen om 11.00 uur. De ruiters dienen om 10.30 uur aanwezig te zijn voor de loting. De prijsuitreiking is 's avonds om 20.00 uur in cafe Hesen-Kuijpers. Selectiewedstrijden Paarden: dressuur: 6 nov. Sevenum 27 nov. Horst 11 decSevenum springen: 13 nov. Horst 26 dec. Horst 8 jan. Sevenum Van deze selectiewedstrijden zowel dressuur als springen tellen de 2 beste resultaten voor afvaardiging naar de Limb. Kampioenschappen. Pony's dressuur: 29-30 okt. Venray 19-20 nov. Horst 17-18 dec. Ysselsteyn springen: 6 nov. Ysselsteyn 4 dec. Sevenum 8 jan. Horst Van deze selectiewedstrijden, zowel dressuur als springen tellen de 2 beste resultaten voor afvaardiging naar de Limb. Kampioenschappen. Winstpunten Deze winstpuntenstand is bijgewerkt t/m 31 aug. 1988. Mocht er bij iemand deze stand niet juist zijn, dan dient men dat voor 23 oktober door te geven aan de secretaris. Na deze datum is de stand definitief. Ponys dressuur springen Janette Arts Groenvoors Viola B 8 B 3 Nanette v. Dijck Peps Mount Rory Lil 2 •L 14 Wendy Donders An ja LI n B 4 Jolanda Strijbos Donny LI 3 L 2 Carla Wismans Kruisbergens Vico Lil +10 M - 6 Paarden Wira Classens Timco MI 1 L - 2 Wiel Friesen Zesins MI Jan Geerets Zafier LI 6 B 9 Piet Hoeymakers Cesar B 1 Jessica Lucassen Agrippina LI 7 B 4 Jolanda Luijkx Appeloup B 7 B 7 Rianne Luijkx Aster B 3 Marloes Philipsen Rianha B 7 Marloes Philipsen Vedor B 1 Winterwedstrij den In de Schans vindt U het winterprogramma voor de paarden en pony's. Wil men aan een van deze wedstrijden deelnemen dan dient men zich tot 3 weken voor de wedstrijddaturn,' op te geven bij de secretaris. Haal deze wedstrijdkalender uit de Schans.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 10