KORFBAL Uitslagen Swift 2 Roka 1 Lotturn 1 - Pupillen - Aspiranten - Senioren 1 Programma 24 en 25 september Za. Pupillen - vrij Aspiranten - Lottum 3 13.30 Junioren - Lottum 2 15.00 Zo. Senioren 1 en 2 vrij Programma 1 en 2 oktober Za. Merselo - Pupillen 11.00 Kordat Ven) - Aspiranten 11.00 Roka 2 Zo. Dis 4 Dis 1 - Junioren 15.15 - Senioren 2 9.45 - Senioren 1 14.00 spp. De Kamp spp. De Kamp aanw. 13.00 aanw. 14.30 spp. De Vlóet Vertrek;"- 10.15 rijden; Classens, Marcellis, Hoebers spp. De Groethof Vertrek: 10.00 rijden; Willemsem, Cox(Tunnel), van Meijel spp. De Solberg Vertrek: 14.00 rijden: Maes, Strijbos, Peters spp. De Kamp spp. De Kamp Dhr. F. Hendrix Dhr. L.v.d.Aa Wie heeft er tijdens het kerkdorpentoernooi voor Pupillen en Aspiranten per ongeluk een blauwe joggingtrui met kraag meegenomen Wil diegene die weet waar deze trui is even contact opnemen met Anke v. Meijel tel.: 1618. Löttum - Castenray 5-3 Er vond tegen nieuwkomer Lottum 1 een zeer spannende wedstrijd plaats. Er werd fel gestreden in een erg hoog tempo. Maar doordat er in de beginfase werd uitgezocht wat de kwaliteit was van de tegenstander, keken we al snel tegen een 1-0 achter- stand aan. Door veel ruimte werden goede kansen gecreëerd. Het duurde dan ook niet lang voordat er één werd benut. Een goed gericht afstandschot van Karin bracht ons naar een 1-1 gelijkspel. Er werd gewisseld van functie. De teams deden niet voor elkaar onderMet wat snelheid had Jet haar tegenstandster onder de knoet en benutte een mooie doorloopbal (2-1). De snelheid en de kwaliteit bleef. Niet lang ^*rna dacht Toos een schijnbeweging te maken, dit leidde echter tot een beauty van een afstandschot (3-1). Lottum werd wakker geschud en had veel kansen die niet benut werden. Er werd goed verdedigd en Lottum moest dan ook knokken om dichterbij een gelijkspel of een eventuele overwinning te komen. Ze wisten echter gebruik te maken van een paniek-toestand. Een verdiend doelpunt voor het thuisspelend team (3-2). Was het een black-out of een concentratieverlies dat Lottum binnen korte tijd de stand gelijk trok? Na de rust zakte de snelheid, maar van beide kanten werd er nog ge streden. Door pogingen tot uitverdedigen kreeg Lottum vrij spel. Er werd een doel punt geschonken (4-3). Een gelijkspel kwam niet meer. De bedoelde wissel die nog enigszins het spel weer op zou kunnen bouwen werd door een lichte blessure gewijzigd. Deze wissel kon dus verder niet veel veranderen. Het laatste doelpunt kwam vlak voor het einde van de wedstrijd. 5-3. Aan deze spannende wedstrijd was te zien dat verliezen niet wil zeggen dat er slechter gespeeld wordt. We hopen dat de enkele toeschouwers genoten hebben van deze wedstrijd, zodat ze zullen komen kijken hoe we het er tegen Oirlo 1 vanaf brengen. Kroes 14 0-0 1 - 1 5-3

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 16