KNAP HERSTEL CASTENRAY In de derde wedstrijd heeft Castenray eindelijk loon naar werken gekregen. En de ploeg herstelde zich knap- van de zeperd tegen Afferden. Blitterswijck was In de eerste helft weliswaar de wat betere ploeg, de beste doelkansen waren voor de S.V.C.-ers. Zo soleerde Oohn Versteegen vanaf het middenveld door de geel zwarte gelederen en kon slechts door middel van een overtreding worden afgestopt. Had de scheidsrechter echter de voordeel- regel toegepast, dan was Twan Fleurkens alleen voor het B.V.V.- doel opgedoken. Even later leek de score dan toch in Castenrays voordeel te worden opengebroken. Frank Weys werd binnen de beruchte lijnen neergehaald, hetgeen een terechte penalty tot gevolg had. Henk Stiphout mikte de bal echter in de handen van de keeper. S.V.C. verloor de slag in de eerste helft op het middenveld waardoor de defensie van de blauw-witten een aantal keren met een overmacht werd geconfronteerd. Maar met het nodige geluk bleef de nul op het score-bord. In de rust werden de puntjes even op de i gezet door coach Koos Reyndere en dat was binnen de lijnen te merken ook. Met name Twan Fleurkens had zich de aanwijzigingen ter harte genomen en lanceerde omstreeks de 60 minuut aanvoerder Henk ^Stiphout mst een schitterende diagonale diepte-pass. Laatsgenoemde maakte zijn mindere moment uit de eerste helft meer dan goed door met een onhoudbare schuiver de 0-1 te scoren. B.V.V. ging -begrijpelijk- met meer risico spelen, maar tippelde regelmatig in de Castenrayse buitenspelval S.V.C. profiteerde overigens gretig van de ruimte, maar zag Oohn Versteegen (opnieuw na een solo) stranden op de doelman, Twan Fleurkens teisterde de lat, terwijl Dac Wismans een poging deed de paal met behulp van de bal doormidden te schoppen. De vreugde was er echter na afloop niet minder om aan S.V.C.- zijde H Het standaard-team werd overigens voor aanvang van de wedstrijd aangenaam verrast door Ger Zegers, die na de schitterende sporttassen, nu uitpakte met zeer smaakvolle complete trainings pakken. Misschien dat er zich nu iemand geroepen voelt gratis auto's ter beschikking te stellen aan de spelers?*f Ger en Ans, in ieder geval, hardst ikke bedanktfftM I OSCAR

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 15