r- B.S. - "de Stek" L VB RUITERCLH Ouderavond Woensdag 28 september a.s. is de volgende ouderavond, dit maal voor basis groep 2 (alléén groep 3) De avond wordt verzorgd door juffr. Dinie Camps en begint om 20.00 uur in de basisschool. U wordt bij deze allen voor deze ouderavond uitgenodigd. Attentie; de ouderavond voor groep 4 van basisgroep 2 is later in het school jaar, en wel op woensdag 9 november. Rekenrapporten Deze krijgen de kinderen donderdag 29 september voor het eerst dit schooljaar mee naar huis. Graag vrijdag weer mee terug naar school brengen. J eugdnatuurwacht Woensdag 28 september a.s. om 14.00 uur, installatie nieuwe leden (zie ook "Peel en Maas" Lezing/demonstratie schoenen en moeilijke voeten £8_september is er een lezing/demonstratie over schoenen en moeilijke voeten, gegeven door Dhr. Litjens, orthopedist in venray en Dhr. Krol van de Niraco schoenenfabriek uit Nijmegen. Koffiebeurt: route Herma Strijbos. Schildercursus Leden die interesse hebben in schilderen kunnen zich tot 3 oktober opgeven bij Nel Janssen, tel. 1520. Op de vergadering van 28 september zullen enkele dames zien wat ze zoal geschilderd hebben tijdens hun schildercursus. Wielerspektakel Wij willen AUTORIJSCHOOL NOTTSLMANS bedanken voor het sponseren afgelopen zaterdag van onze 2 teams. Onze dames hadden met heel veel plezier gefietste leverden een mooie eindprestatie. Even noteren 12 oktober 26 oktober 9 november 23 november T december december Moederavond Dropping Lezing recht en aanrecht Demonstratie wildgerechten Verrassing Kerstavond Onderlinge paardenverzekering Donderdagmiddag 29 september wordt de halfjaarlijkse schatting gehouden. Indien de paarden niet bij huis lopen, graag even doorgeven aan G. Luijkx, t/0X 1613 11 DM* ZATERDAG 24 SEP

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 13