9 ZOMERFESTIJN 1988 16-17-18 september in "de Wis" Komende weekend organiseert fanfare Dorpsklank in het gemeenschapshuis het "Zomerfestijn" '88'.' Er is een gevarieerd programma samengesteld met voor elk wat wils. Vrijdag 16 september is er een gezellige dansavond met het in de regio zeer bekende orkest "Hurricane"Vanaf half negen zorgen zij voor uitstekende muziek. Dit orkest was reeds eerder in Castenray, nl. tijdens de muziekfeesten in 1987. Toen was de belangstelling van het publiek groot en de kritiek lovend. Reden genoeg om er van avond weer een gezellig "uitje" van te maken. De entree a f. 5,00 zal daarbij geen beletsel hoeven te zijn. Zaterdag 17 september: Wielerspektakel m.m.v. de Castenrayse Blaaskapel. Dit belooft inderdaad een spektakel te worden van de eerste orde. Er zijn 14 ploegen ingeschreven. Zij zullen gaan strijden om het "Kampioenschap koppelwedstrijd 88". Individueel staat op het eind van de avond het "Sprintkampioenschap Castenray" op het programma. Het tijdstip staat vermeld in de Schans van de vorige week (9 sept.). Renners en coaches worden verzocht om half acht in "de Wis" te zijn. Dan kan namelijk instructie gegeven worden, men kan proefdraaien en rugnummers worden toebedeeld. Om acht uur start dan de eerste wedstrijdserie! Om ongeveer 24.00 uur zal de prijs uitreiking plaatsvinden. Publiek kan premies uitloven. Informatie daaromtrent op de avond zelf! De blaaskapel zal e.e.a. muzikaal omlijsten. Zij presenteren tevens hun nieuwe kostuums en een nieuwe naam voor het gezelschap. Kortom: zeker de moeite waard om zaterdagavond in "de Wis" te zijn. De toegang is gratis Zondag 18 september: HAFA-dag en fiets-oriëntatietocht De zondag staat allereerst in het teken van.de blaasmuziek. Fanfares en harmonieën uit Holthees-Smakt, Oeffeit, Walbeek, Swolgen, Meerlo en Oirlo zullen elk ongeveer drie kwartier concerteren, beginnendom half twaalf, en eindigend 's avonds omstreeks half acht. Een mooie gelegenheid om deze muziek te beluisteren en een bezoek te brengen aan "de Wis". Na afloop zal onze eigen blaaskapel met nog een uurtje muziek het "Zomerfestijn '88" afsluiten. Eveneens op zondag 18 september kan men deelnemen aan een fiets-oriëntatietocht. Deze fietstocht gaat door Castenray en omgeving. De te fietsen afstand is 15 km. Men kan inschrijven bij "de Wis" tussen half twee en half drie. Men krijgt dan de te fietsen route met de opdrachten. Het inschrijfgeld is f.1,00 per fiets. Daarvoor krijgt men dan het wedstrijdformulier. Dit kan dan tot half vijf ingeleverd worden. Op dat formulier staan uiteraard de routeaanwijzingen en ook opdrachten c.q. vragen. Deze worden bij terugkomst gecorrigeerd. Voor de beste drie oplossingen ligt een cadeaubon klaar van resp. f.25,00, f.15,00 en f.10,00. De bekendmaking van de resultaten is om omstreeks half zes in "de Wis". Een leuke gelegenheid om met het hele gezin Castenray te verkennen en een gezellige middag te beleven. Kortom: voldoende reden om een of meer dagen het komend weekend naar "de Wis" te komen - Onderhoud en Reparatie - Schade-expertises - APK-keuringen - Banden, uitlaaten en accu's - Winterbeurten Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst 04709-6528

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 9