JEUGDWERK BOY Doeweek Haandag: We begonnen de Doeweek met een speurtocht door "het Broek". Tussen de middag (weer op het trapveldje) kregen we tomatensoep, 's middags bezochten we enkele bedrijven in de omgeving. Dinsdag: Om half 10 sprongen we op de fiets richting Walbeek (Mofrika). Het was r<oud, maar toen we gekegeld hadden kwam de zon er door. We gingen weer zwemmen en daarna nog voetballen tegen de Duitsers (9-2 voor ons) en toen weer de fiets op richting Castenray. Woensdag: We gingen met 2 busjes naar een "dierentuin" in Born, 's middags sjeesd we verder naar Steinerbos, waar we door het slechte weer maar weer in het zwem bad doken. Donderdag: _De_beruchte_overnachting_Een natte speurtocht leidde ons naar een sportpark in Venïo. We gingin eten In een klein restaurant. Toen we terug kwamen konden we beginnen met blazen, want onze tassen waren gekomen. Na een natte bos wandeling kropen we in bed. Nadat i«/e Stip een koude douche gegeven hadden gingen we maffen. een zeven werden we wakker. Toen we ons zooitje weer ingepakt hadden fietsten we naar Arcen waar we een natte en ook nog gesloten midgetgcif- baan aantroffen. Dus fietsten we door naar Meerlo waar we gingen paardrijden. Toen we blaren op ons achterwerk hadden reden we naar Casele, waar we ons gingen opfrissen voor de barbeknoei (die heel lekker was). Daar werden prijsjes uit gereikt aan Marcel, Wilbert en Paul, die een speurtocht gewonnen hadden, kort samengevat: het was KEI gezellig 3 Geboren Zoon van Ans en Geert Künen 12 juli 1983 Leikeswei 4, 5811 BJ Castenray Meter: Monique Tijdelijk adres: Peter: Harry St. Elisabeth ^iekenhuis kamer 250

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 3