KORFBAL ELS, - '?de Stek5 De Horst - Castenray 8-2 Dat zou wel weer een nederlaag kunnen worden dachten we. De Horst, die boven aan staat en die dus kans maakt op promotie zou tegenstander zijn. In het begin zag het er naar uit dat er heel veel goals zouden "vallen"Binnen enkele minuten was de stand al 2-1 in het voordeel van de Horst. Aan het spel in de eerste helft was het niet merkbaar dat in theorie de Horst de sterkere ploeg zou zijn. In de rust was het wel 5-1, maar dat maakte ons eigenlijk niet zo veel uit. We hadden toch een voldaan gevoel. In de 2e helft lag het tempo iets lager maar dat zou ook wel bijna moeten na die snel gespeelde 1e helft. Het spel bleef toch goed verdeeld. De 2e helft hebben we maar met 3-1 verloren. Dus de eindstand was 8-2. Onze goals 'werden gemaakt door Moniek en Karin. Dit was de beste wedstrijd die we deze helft van de competitie gespeeld hebben. Een complimentje aan alle speelsters en reservespeelster Bep bedankt. Groetjes Castenray 1 P.s. Kom kijken op 30 april naar de zeskamp cp het veldje in de Pastoor Verheggenstraat Kol lekte Hartstichting. [pjjjf Deze, door de schoolkinderen verzorgde aktie. heeft in Castenray opgeleverd: 537,75. Allen die hieraan meewerkten, hartelijk dank. Aanmelding nieuwe leerlingen schooljaar -88-89 'JP dinsdag 3 mei a.s. is er voor de ouders de gelegenheid hun kind te laten inschrijven op onze basisschool, kunt dan tussen 16.00 - 17.30 uur op school terecht. Zou de datum en/of tijd niet schikken dan kunt altijd een andere afspraak maken. Het gaat bij deze aanmelding om kinderen, die in de periode tot aan de zomervakantie 1989 vier jaar worden en die U in hèt nieuwe school jaar, bij het bereiken van de 4-jarige leeftijd, onze school wenst te laten bezoeken. Om de juiste persoonlijke gegevens te noteren, is het raadzaam Uw trouwboekje mee te brengen. Maast de inschrijving bij de direkteur van de schoor, kunt tevens kennis maken met de leerkracht van basisgroep 1» iuffr. Riet Peeters. Vakantie Naar aanleiding van Bevrijdingsdag en Hemelvaart is er vakantie van: donderdag 5 mei t/m vrijdag 13 mei AANBIEDING echte jeans van f. 18,95 voor f. 12,95 p.m. bedrukte katoen en streepjeskatoen voor broeken van f. 15,95 voor f. 9,95 p.m. fasant-hen M. Classens, tel. 1822

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 11