14 JEUGDWERK DAMESKOOR L.V. B. Play-back show Je kunt je nog opgeven voor de nlay-back shew t/m 13 maant bij Frank Wells tel. 1A08. Geef dan door: - welke groep of persoon je piay-backt - met hoeveel personen - of ie zaterdag voor- of namiddag de generale repetitie wilt doen De muziek moet op een casettebandje staan en mag niet langer dan 5 minuten duren. Terugblik langlaufen Wej vertrokke urn 7 uur bej de kerk Hit de siaop nog ien de cëge ware wej mit 42 man sterk Noa 24 uur re ie kwarae we an ien Roothlo) Wej ware nog nie uutgestapt of daor kwam Stip (duppie) mit zien superidee: Op de foto I Noa dat wej 02ze latte onder han getonde begosse wej an de ronde. Noa un tietje ien de bus te hebben zitte bale kwam Henk wer: Zulle we goan sfdale De meste ginge mit ok al han ze nie mer zo veul pit. Wej ware al un paar kier noar onder gegoan en doar zage wej de Belzjiekskes op os baan stoan. Wej ginge mar noa huus want wej ware nat van top tot tiers En...niemand haj een gebroke biën! Juust, en zcë moet dat Groete de Stieve Zaterdag Donderdag avondmis zingen repetitie 19.45 u u r Zulturele kringavend 22 maart is de culturele kringavond in de schouwburg te Venray. Pastoor Ewals zal een korte inleiding geven ovar het thema "Gezondheid". Sa de pauze zal toneelvereniging "Poespas" uit Hegeisom het toneelstuk "het spaar varken" ten gehore brengen. lanvang van deze avond is 19.15 uur. kunt zich hiervoor opgeven t/m 16 maart Dij Mel Kuijpers, tel.1725. Onkosten f. 10,00 p.p. incl. koffie en vlaai.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 14