10 M BO©RG5E>T20LLUFT Op carnavals-dinsdag gaan Piet van Sef van het Schoor en Lien van Luwieje Hannes van de Beek het fcoerenbruiloft-feest vieren. Volgende week in de Schans hierover meer informatie. Nu alvast de namen van de boerenfamilie. Ouders van de bruid: Wim van Rambags Plats en Nel ut Vel tuin van Wim van Rambags Plats ouders van de bruidegom: Hay van Hambrookers Sjeng en Ar.ny van Beetes Driek van Hay van Hambrookers Si eng Getuige: Miny van Sjaak van zwarte petje en Riek van Bekkers Drika en Wim van Truus van Heidens Ben en Jan van Martens Wu.llem Pee ttante brui d Nèily van Jan en Marie van Cis van de Hegjesvoort Peetoom bruid: Wiel van Willurn van Geese Grad Peettante bruidegom: Marieke van Piet en Betsie van achter het. hol Peetoom bruidegom: Ger van Sjo en Piet van het meuleneind Suikertante: Lon van Duijkers ziene Jan van 1t Rietroek Suikeroom: Ger van Wum van de Kogelweg Heeroom: pater Don Camilo Ambtenaar van de burgelijke stand: C. D. A. Ceremoniemeester: K. P. J. wim Jeuken Nel Jeuken Hay Hendrikx Anny Hendrikx Miny Tacken Wim Tacken Nelly Janssen Wiel Janssen Ria Lu3. lek Geert Luijcks Lon Peeters Ger Peecers Geert Kunen Ars Kunen Jan Arts Limburgse kampioenschappen A.s. zaterdag en zondag worden in manege de Leister te Roggel de Limburgse kampioenschappen springen verreden. Van onze pony-club mogen er deelnemen op zondag: springen CL Carla Wismans aanvang 11.30 startnr. 25 DL Nanette v.Dyck aanvang 13.15 Deelneemsters veel succes Programma Feestavond 18 maart. Oud i.izer-aktie 26 maart startnr. 1987 -1963 ruiterclub

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 10