6 1*1 an i9&ean alh. en Jiny CaslenraySOeysers-Jéleaskenó Péter. Oom.de oSdorslerwey s. i Meter Janle Mariet sen as Oarfenray Susannah Anna JA art a van onze dochter B.S. - "de Stek" Deelname schooltoernooi zaterdag 23 januari Op zaterdag 23 januari a.s. organiseert de Damclub Venlo een schooldamtoernooi voor "viertallen" van basisscholen. Een "viertal" uit basisgroep 4 van onze school neemt aan dit toernooi deel. Deze 4 spelers hebben zich daarvoor geplaatst na het spelen van een onderling toernooi in de klas. Alle 16 leerlingen van basis groep 4 namen daaraan deel. Na spannende tweekampen plaatsten zich uiteindelijk: Luc Strijbos Sepp Willemssen Rene Marcellis Björn Vroemen Dit viertal speelde nog een onderlinge competitie om de titel "damkampioen van Castenray 1988". En de kampioen werd: Rene Marcellis. Rene presteerde het in geen enkele partij verslagen te worden. Proficiat met de prestatie en natuur lijk geldt dat ook voor de andere drie geplaatsten. Nog wat informatie over de wedstrijd a.s. zaterdag: -start voorronden 10.30 uur - start finaleronden 13.30 uur - prijsuitreiking 15.30 uur - er wordt gespeeld in zaal "'t Anker", Straelseweg 79-83, Venlo - de deelnemers spelen minimaal 6 wedstrijden en krijgen na afloop allemaal een herinnering meer naar huis - voor het viertal dat zich geplaatst heeft is vervoer geregeld. We vertrekken om half tien bij de school, per auto. Lunchpakket meenemen! - andere kinderen uit de klas die willen gaan kijken dienen zelf het vervoer te regelen in overleg met hun ouders. Eindgesprekken schoolverlaters basisgroep 4 Op dinsdag 2 februari a.s. vinden op school de eindgesprekken plaats met de ouders van kinderen die dit jaar naar het Voortgezet Onderwijs overstappen. De betrokken ouders krijgen hierover meer informatie thuis, U kunt de datum alvast noteren! ZATERDAG 30 JANUARI OUD PAPIER Susan

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 6