L.V. B. 12 Rabobank Oirlo Uitslag selectie springen Horst Klasse C.L. Carla Wismans met Kruisbergens V 2e prijs. Voor de Limburgse kampioenschappen te Roggel op 6 en 7 februari hebben zich Carla Wismans en Nanette van Dijck geplaatst. Receptie prins Morgenavond bezoek receptie prins math I. Bijeenkomst om 20.30 uur bij cafe Hesen. ir Dressuurboekjes De nieuwe dressuurboekjes zijn klaar. De nieuwe proeven worden gereden vanaf 1 april a.s.Voor het bestellen van deze dressuurboekjes kan men - tot de jaarvergadering - terecht bij de secretaris. Promoten samengestelde wedstrijdsport Leden, die een cursus willen volgen in het rijden van samengestelde wedstrijden, kunnen voor informatie terecht bij de secretaris. De opgave voor deze cursus is voor 25 januari. BEWONERS HORSTERWEG Bijeenkomst: bespreking van de optocht met carnaval. A.s. zondagmorgen 11.00 uur bij H. Wismans in biljartzaaltje. Vanaf deze plaats willen we nogmaals allen heel hartelijk bedanken voor de spontane medewerking die wij van jullie kregen tijdens de jaarvergadering. Het is een hele geruststelling dat er tóch weer een voltallig nieuw bestuur is gekomen. Cis, Hannij, Tonnij en Bertha hartelijk bedankt voor jullie enorme inzet gedurende vele jaren. Herma, Nel, Nel en Mia, wij wensen jullie veel succes als nieuw bestuurslid van de L.V. Samen met Nellij, Mariet en Lon en de steun van alle leden zal de L.V.B. in Castenray nog heel lang bloeien. Van een goede ziektekostenverzekering wordt u alleen maar beter Om van een Ziektekostenverzekering beter te worden, moet u wel de juiste polis hebben. In die warwinkel van polissen vindt u bij ons snel de juiste. Met een dekking die voor u en uw gezin aantrekkelijk is. Met eigen risico's naar keuze die u passen. Meer weten? Bel ons! Voor u een zorg minder tel04787-1651 P. Timmermans ruiterclub

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 12