L.V. B 5 ruiterciub Jaarvergadering Deze is op woensdag 13 januari en begint om 20.00 uur in "de Wis". De route van Hanny Arts heeft de koffiebeurt. Contributie Jullie hebben of krijgen nog het programmaboekje van 87-88. Hierbij zult U ook een bankopdracht aantreffen. Wilt U zo vriendelijk zijn om deze bankopdracht op de jaarvergadering (13 januari) of b\j een van de bestuursleden af te geven. U kunt ock contant betalen bij een van de bestuursleden. De contributie bedraagt, zoals andere jaren, f. 20,00. Uitnodiging voor alle leden van do L.V.B. kring Venray De afdeling Venray organiseert op dinsdag 12 januari om 20.00 uur in wijk- gebouw "Den Hoender", Ursulastraat (bij Schuttersveld) een themaavond over "de vrouw en geestelijke gezondheid". Hieraan werken mee L. Steeghs vanuit het maatschappelijk werk en R. Hartman vanuit het RIAGG. Deze avond komt voort uit het thema: gezondheid, welke nu in enkele afdelingen speciale aandacht krijgt. Korte samenvatting over de inhoud van de avond: - Korte informatie wat geestelijke gezondheidszorg is en wat de rol van maat schappelijk werk en RIAGG daarin is. - Aan de hand van een praktijksituatie, die gespeeld worden door de inleiders, kunnen vragen gesteld worden en zal met de groep van gedachten gewisseld worden - Hoe komt het dat vrouwen ontevreden zijn over zichzelf. Hebt interesse voor deze avond geef dit dan even door aan Cis Stiphout. Bezinningsdag - Deze zal gehouden worden op dinsdag 19 januari 1988 in de Abdij van de paters Norbertijnen te Heeswijk. Het thema is: "Geloven en gezond leven". Wij bezinnen ons op de vraag: wat. hebben geloven en gezond leven met elkaar te maken. Kan geloven bijdragen tot; gezond leven. Vertrek: 8.30 Programma 10.00 aanvang met koffie 10.30 inleiding over het thema. Daarna gelegenheid voor vragen en discussie 12.15 gelegenheid om in de kapel de H. Mis van de Norbertijnen bij te wonen. 13.00 diner. 13.30 gelegenheid voor ontspanning, zoals wat gezellig pratenwandelen of de boekenwinkel bezoeken. ia.30 verder doorwerken met het thema. 16.00 sluiting. Kosten inclusief koffie, diner en bus f. 35,00. Opgeven voor 13 januari bij Cis Stiphout, tel.: 1373. Pony's meten Zaterdag 9 januari a.s. worden de pony's gemeten. De pony's die gemeten moeten 'worden zijn: - Pony's van catg. A t/m C die jonger zijn dan 8 jaar; - Alle nieuwe pony's; - Alle pony's van catg. D (i.v.m. nieuwe catg. E). - Het meten is om 14.00 uur op het Dorpsplein. De kosten van het meten zijn 1,00 per pony te voldoen bil het meten. Jaarvergadering: maandag 1 februari. i L

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 5