FANFARE DORPSRAAD Donderdag 10 december Repetitie om 20.00 uur. Afmelden bij Piet Arts. Even ofi thouden Dinsdag 15 december: bestuursvergadering bij Piet Arts. Zaterdag 26 december: kerstconcert. Verslag van de vergadering dd2311198? 1 Notulen vorige vergadering. - De enquete over de aansluiting van aardgas in het buitengebied wordt over geheveld naar de nieuwe dorpsraad. Daar er nu wellicht nog subsidiemogelijk heden zijn, wordt hier op spoedige afdoening aangedrongen. - Langs de Horsterweg, bij de nieuw te bouwen woningwetwoningen, zal een paralelweg komen die gaat aansluiten op het pad dat er thans ligt (van de bus halte naar de Past. Verheggenstraat - De brief over de klachten m.b.t. het ophalen van kadavers is door de Rijks dienst voor keuring van Vee en Vlees doorgezonden aan de Centrale Aanmelding Destructie in Son. 2. Installatie nieuwe dorpsraadleden. Alvorens hiertoe over te gaan wordt eerst afscheid genomen van de aftredende leden, zijnde Trees van Wegberg, Henk Classens, Piet Direks, Jan Saris en Hay Wilms en ook van de notuliste N. Kuypers. Aan hen wordt een attentie overhandigd als dank voor het door hun verrichte werk. Hierna worden de nieuwe leden geïnstalleerd, zijnde Jan Bastiaans, Sjeng Cox, Henk Dinghs, Marian Houwen, Piet Keijsers, Wiek Künen, Truus Tacken, Henri van de Ven en Mien Vullings. Als voorzitter werd gekozen: Jan Bastiaans, als vice- -•voorzitter Henri van de Ven en als secretaris Henk Dinghs. Deze drie funktionarissen vormen samen het Dagelijks Bestuur. Marian Houwen blijft penningmeester. De afgevaardigden in het Dorpsradenoverleg zijn Truus Tacken en Henri van de Ven. Voorlopig wordt geprobeerd zonder notulis(e) te werken. De vaste vergaderdatum blijft de 3e maandag van de maand. Het tijdstip van aan vang wijzigt van 20.00 uur in 20.30 uur. 3. Mededelingen. Het bestaande bestemmingsplan biedt nog mogelijkheden voor het bouwen van 12 tot 15 woningen. Met een geraamde bouwsnelheid van 5,5 woningen per jaar zou dit dus nog voor jaar toereikend zijn. Tijdig zal een bestemmingsplan wijziging voor het thans in gebruik zijnde trapveld moeten worden aangevraagd. Omdat de gemeente de grond al in eigendom heeft en er overigens geen sprake is van stank- of geluidsoverlast, zal dit vermoedelijk weinig problemen opleveren. 4. Rondvraag. - Zou er een bank geplaatst kunnen worden in de wachthokjes bij de bushalte. Dit wordt aan de gemeente voorgelegd. - Lijstenmakerij Amba gaat vertrekken uit de oude kleuterschool. Vermoedelijk gaat deze opnieuw verhuurd worden. - Voor de goal van het trapveldje -is de grond zodanig uitgesleten dat hier door regelmatig water blijft staan. De gemeente wordt gevraagd naar doel treffende maatregelen. - In andere kerkdorpen staat een.stadspostbrievenbus en zijn stadspcstzegels te koop. Nagegaan wordt of dit voor Cas-tenray ook mogelijk is. SIuitingvo1gende vergadering 21.12.87 om 20.30 uur t m - -• *-! "O

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 3