S - "de Stek" S!h£ KARNAVALSVER. Ouders attentie Maandagmorgen 7 december géén schoolMaandagmiddag wel Maandag 7 december en woensdag 9 december, 1Q-minutengesprekken. Om wat tijd te winnen liggen de schriften van Uw kind ter inzage in de wachtruimte. Als U wat eerder komt, kunt U ze dus alvast inzien. CASTENRAY KOUD GEPAKT! De in allerijl en op het laatste moment ingelaste oefenpartij tegen eerste klasser Kronenberg heeft een teleurstellend resultaat opgeleverd voor de withemderu De ploeg ging zeer slecht van start, stapelde de ene op de andere fout en had ook nog eens de pech dat de twee eerste treffers van Kronenberg uit duidelijke buitenspel-posities tot stand kwamen. Dit is echter geen excuus voor het zwakke optreden in de eerste helft. Vlak. voor de thee kwam S.V.C. overigens iets dichterbij - de stand was inmiddels 3-0 - middels een fraaie treffer van Twan Fleurkens op aangeven van Henk Stiphout. Na de rust veranderde het spel beeld radicaal met een veel beter en sterker spelend Castenray, maar zeker drie zeer dikke kansen werden jammerlijk verknoeid In de slotfase vergrootte Kronenberg de marge tot drie treffers, waardoor de eindstand op 4-1 kwam, maar dat was mede te danken aan het feit dat een aantal S.V.C.-ers er conditioneel doorheen zat. En dat had wser te maken met. de "z11-toestand"zeer laat en lazarus) waarin een deel van de selectie terugkeerde uit de trainingskampen., die men zaterdagavond had opgeslagen in respectievelijk "Pentagon", "de Steegh" en "de Wis"Het competitie-programma was immers vanwege te felle zonneschijn zaterdagavond reeds afgelast door de K.N.V.B. Overigens ontbraken Nico Buddiger en Henk Versteegen (kampend met een slijm beursontsteking) afgelopen zondagmorgen. Hun vervangers Joost Classens. Roger Weys en Jac Sevkens kweten zich prima van hun taak. OSCAR Terugblik jeugdvorstenbal Afgelopen zaterdagavond vond het goed bezochte jeugdvorstenbal plaats. Twee leden van de raad, te weten Mart Reijnders en Eddy Arts leverden hun kostuum in. Op het programma stond ook net aftreden van prins Patrick en prinses Karin en vorst Tom. Prins Patrick en prinses Karin werden, nadat zij nog alle leden hadden onderscheidden, in een bed afgevoerd. Ex-vorst Tom werd in een vuilniswagen gegooid en weggereden. Dit laatste onder een donderende speech van nieuw jeugdvorst Pepijn. Als nieuwe leden van de raad werden omhoog geroepen Renee Arts, Robert v. Casteren, Marco Classens en Eddy Philipsen, waarmee de jeugdraad weer kompleet is, en het jeugdvorstenbal zeer- goed geslaagd. Orde van verdienste 1988 Ondertussen hebben de helpende verenigingen weer een verzoek ontvangen om een bepaalde persoon voor te dragen om deze unieke onderscheiding in ontvangst te nemen. Als alles goed verloopt kunnen wij U weer tijdig bekent maken wie in 1Q88 deze eer te beurt valt De uitreiking van "De beste Knuppel 1988" zal weer op carnavalsmaandag in de Wis zijn.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 12