8 H.B.S. "Batavieren" Gezien de problemen die er geweest zijn bij de Reg.Kamp. 1987 vraagt het sektiebestuur aan de verenigingsbesturen hun sporters te wijzen op de vol gende punten: I. De deelnemers aan de Nationale Kamp. dienen zich bij aankomst op het wedstrijdterrein te melden bij het wedstrijdsekretariaat en hun registra- tiekaart, voorzien van foto en handtekening te tonen. 2. Op de schietuitrusting mogen geen reklamestickers van handelaren in hand boogsportartikelen zijn aangebracht. Uitgezonderd hiervan is de sticker van levels boogsport (sponsor N.H.B.) in de uitvoering zoals deze is af gebeeld in de linkerbovenhoek op de achterpagina van de Handboogsporter 3. Volgens art.109 van het schietreglement mag een schutter per schot slecht twee keer het richten onderbreken. Onderbreekt een schutter voor de derde keer het richten dan dient hij de schietlijn te verlaten en wordt een misser genoteerd. 4. De scheidsrechter is bevoegd om bij onderbreking van het richten een tijds limiet van 60 sec. vast te stellen, waarbinnen de schutter, die het richten onderbreekt, moet schieten. Bij overschrijding van de tijdslimiet wordt een misser genoteerd. 5. Wordt naar het oordeel van de scheidsrechter de wedstrijd onnodig opgehouden, dan is de scheidsrechter bevoegd te handelen conform punt 4. 6. Het bestuur rekent op uw medewerking en wenst alle deelnemers sportieve kamp. toe. D.V.S^ Verschieting te Tienray. Op donderdag 2 juli zal weer de D.V.S. Vers'chieting plaatsvinden en wel in Tienray, voor de 1e en 2e zestallen van het distr.11. We vertrekken om 18.45u. Ie zestal 2e zestal P.Kuijpers J.Vollenberg J.Hesen G.Cremers Jz. Ant.Kuijpers M.Emonts P.Heidens J.Tacken W.Brouwers G.Cremers Hz. J.Vissers B.Emonts afmelden bij Geert Cremers, tel.1502. Nat.Korpskamp. Ereklasse: zondag 28 juni te Eerde. Vertrek 9.00 uur. C-klasse: zondag 28 juni te Tienray. Vertrek 10.00 uur. Het bestuur wenst u veel succes. *_Nat^ Persoonlijke kamp^ Voor deelname aan deze kamp. op zondag 5 juli hebben zich de volgende schutters geplaatst: Heren 3e klasse te Brunssum. Aanvang 11.00 uur. H. Smits met 436 pnt. 22 pl. baan 6 B. Emonts met 434 pnt. 32 pl. baan 8. Senioren 3e klasse te Brunssum. C-. Kunen met 371 pnt. 18 pl. baan 30. J. Peeters met 336 pnt. 2e reserve. Heren 4e klasse te Elsloo. Aanvang 11.00 uur. J. Classens met 450 pnt 1epl. baan 1 M. Smulders met 408 pnt. 55 pl. baan 15. Vervoer onderling regelen. Routebeschrijving zie handboogsporter nr. 3 mei. i ■-"ï

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 8