DORPSRAAD S.V.C.-senioren Verslag vergadering dorpsraad 22-6-87 bij café Zegers 1De voorzitter opent de vergadering. 2. De notulen worden doorgenomen en goedgekeurd. Opm.: a. Rustbank Vliegert is ter reparatie doorgegeven bij de gemeente. b. Speeltruck past.Verheggenstr. is geleverd. c. Standpunt dorpsraad t.a.v. evaluatienota spreidingsmodel woonkern Venray wordt doorgegeven aan secretariaat d.r.o. d. Castenravseweg is verbeterd. Aan het herstel van de verharde berm wordt nog gewerkt. e. Talud en afwerking fietspad in centrum is doorgegeven bij de gem. Ook wordt doorgegeven wateroverlast oversteekplaats voor fieters op kruispunt Horsterweg-Castenrayseweg. 3. Verslag kiescomité. Niet alle verenigingen waren aanwezig. ïn de vergadering werd gekozen voor deze manier van stemmen, iedere kiezer brengt 9 stemmen uit, op kandidaten naar eigen vrije keuze. Per sector- neemt de kandidaat met de meeste stemmen zitting in de dorpsraad. Van de overige nog niet ge kozen kandidaten de 3 met de meeste stemmen. Bij gelijk aantal stemmen zal worden geloot. 4. Van de landelijke vereniging kleine kernen is een formulier ontvangen ter inventarisatie van problemen en aandachtspunten voor regio Noord Limburg. Vier aandachtspunten worden uit deze lijst, gehaald: a. Wonen: mogelijkheden voor nieuwbouw b. Woonomgeving: lawaai (R73 en Horsterweg) c. Voorzieningen: winkel d. Overheid: contacten en informatie B en W en provincie naar dorpsraad verloopt te traag. 5. Mededelingen. In juli vergadert de dorpsraad" niet. Volgende vergadering 24-8-87. 6. Rondvraag. - a. Aan de Oirloseheide zou rustbank geplaatst worden. Dit is nog niet gebeurd. Wordt nagevraagd bij de gemeente. b. Gevraagd wordt of het mogelijk is een enquete te houden t'.b.v. de aanleg van aardgas in Kl.Oirlo. Hierover wordt contact opgenomen met Limagas. 7. De voorzitter sluit de vergadering. Afscheidswedstrijd Ger binders Op vrijdag 3- juli a.s. zal Ger binders zijn voetballoopbaan officieel be-? eindigen. i j- r Te zijner ehe zal er op die dag een afscheidswedstrijd gespeeld worden tussen de spelers, die in een bepaalde'periode bij Ger in het Ie elftal gevoetbald hebben en de ONA-veteranen uit Venray. Van dit laatste elftal is Ger vele jaren lid geweest. De wedstrijd wórdt gespeeld op het terrein van St.Anna Venray.en begint. 19.30 uur.;Vdn de ie. elftalspelers zijn de volgende personen geselecteer^t Jan Arts, Jos V.Bree, Nico Buddiger, Jos' Buódiger, Jan Emonts, J%' Houwen-, Jan Jacobs,,. Piet van de Kerkhof, Jan Kunen, Aloys Kuijpers, Martien Kuijpers, Paul Kuijpers, Ger binders, Jan Rambags, Hay Weijs en Jos Wismans. Trainer/verzorger is Ger Thiesen. Grensrechter is Piet Maes en leider is Jan Strijbos. De wedstrijd staat onder leiding van Henk Classens; - - Na afloop is er met deze personen en hun echtgenoten of verloofden een gezel lig samenzijn in café het Jagershuis. Voor de. afscheidswedstrijd nodigen we iedereen, die daarvoor belangstelling heeft, van harte uit.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 5