FANFARE 6 Geachte inwoners van Castenray, Zaterdag 27 juni is het weer zo ver. De fanfare trekt door het dorp,de blaaskapel komt bij u aan huis,"MUZIEK is TROEF" Wellicht bent u er zich van bewust dat muziek en vooral een muziekvereniging veel geld kost. Wij vragen wederom uv; steun en zeer bijzonder dit jaar,omdat de rondgang 1987 in het teken staat van de uniformering van de Castenrayse fanfare. In de Schans van Vrijdag 26 juni a.s. doen wij u het jaarlijks schrijven, alsmede de gebruikelijke enveloppe toekomen, die wij dan op Zaterdag 27 juni weer komen ophalen. Tevens maken wij van die gelegenheid gebruik om u als inwoner van Castenray een exemplaar van ons verenigingsblad "HET KLANKBORD" aan te bieden. Deze uitgave staat in het teken van 10 jaar fanfare in Castenray. Veel leesgenot u toegewenst en alvast bedankt voor uw medewerking. Bestuur fanfare "Dorpsklank". Zaterdag 21 juni 10.30 uur repetitie fanfare. Afmeldingen bij Piet Arts. Dinsdag 23 juni 20.00 uur bestuursvergadering bij Diny Thielen. Agenda: 1Opening 2. Notulen 3. Mededelingen en binnengekomen stukken 4. Financiële rondgang 5. Muz.commissie en uniformencomité 6. Verslag federatievergadering 7. Repetitie-avond 8. Wat verder ter tafel komt 9. Rondvraag 10. Sluiting Even onthouden!- Vriendelijk verzoek; de kosten vanblouse of overhemd zijnde f 30,00 a.s zondag 21 juni te voldoen aan onze penningmeester Diny Thielen. 21 juni 18.30 uur tenniswedstrijd tussen Piet en Chris. Zorg dat u erbij bent, opbrengst bestemd voor uniformencomité. Zaterdag 27 juni Financiële rondgang. 12.45 uur bijeenkomst bij café het Jagershuis. Uniforme kleding. Marsboekje meenemen. Zondag 28 juni concert te Walbeek. Aanvang 14.00 uur. Mededeling blaaskapel: Eerstvolgende repetitie donderdag 25 juni 20.00 uur 1 .1 -t

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 6