8 B.S.- "de Stek" DAMESKOOR STG, GEMEENSCHAPSHUIS Vrijdag 22 mei Jubileum Juffrouw Rongen Vrijdagmiddag, 22 mei a.s. is er volop reden om feest te vieren met de schoolkinderen. We vieren dan nl. het zilveren onderwijsjubileum van Juff. Rongen. Over de inhoud van het feestprogramma kunnen we hier niets schrijven omdat dat een verrassing moet blijven voor de jubilaris. Het feest wordt gevierd in het gemeenschaphuis van half twee tot kwart voor vier (voor de kinderen zijn de schooltijden dus net als anders). Van de vijfentwintig jaar die Mevr.Rongen voor de klas heeft gestaan is ze het grootste gedeelte werkzaam geweest aan onze school te Castenray. Haar eerste aanstelling hier, dateert van 21 aug. 1969. Na enkele onderbre kingen in de beginfase, is ze vanaf okt.1970 tot heden onafgebroken werkzaam geweest op onze school. Voldoende reden, menen we, om haar dah ook in het zonnetje te zetten op 22 mei a.s. We hopen dat het voor haar een plezierige feestmiddag wordt, waaraan ook de kinderen leuke herinneringen zullen blijven bewaren. P.s. De kinderen komen die middag gewoon naar school. Van daaruit gaan we dan samen naar de Wis. Schoolatletiekwedstrijden zaterdag 16 mei Zat'.- 16 mei worden op de atletiekbanen van sportpark de Wieën atletiekwed strijden gehouden. De onderdelen*. 40-60 of 80 meter sprint, ver- of hoog springen, <balwerpen, 1000 meter hardlopen. Kosten per persoon f 1,50 Inschrijven op de wedstrijddag zelf tussen 13.00 en 13.45 uur. 'op het sportpark. Inlichtingen tel.04780-85514 Extra vri^e mifrbag 1 juni a.s. (brigadiers attentie!) I.v.m. een studiemiddag van de leerkrachten op maandagmiddag 1 juni a.s. is er op die middag geen school voor de kinderen. 1e Communie_zondag VI mei Op zondag 17 mei a.s. ontvangen 11 kinderen van onze school voor de eerste keer de H.Communie. De H.Mis is om 10.00 uur. Aan weerszijden in de kerk, zijn 6 banken gereserveerd voor de ouders, broertjes, zusjes en grootouders van deze Communicantjes. We wensen hen een fijne dag. De maandagochtend na de Communiedag is er voor de communicantjes geen school VERKEERSBRIGADE Ouders of andere vrijwilligers die bereid zijn om 1 a 2 keer per week te brigadieren kunnen zich aanmelden bij Ine Theeuwen, tel.1812 zodat ze voor de vakantie nog opgeleid kunnen worden. Vrijdag 15 mei Huwelijksmis zingen voor het zilveren bruidspaar Baltussen- van Enckevort om 14.00 uur. Donderdag repetitie om 19-45 uur. Jaarvergadering; Maandag 2.5 mei a.s. wordt in "de Wis" de jaarvergadering gehouden. Aanvang 20.50 uur. Voor deze vergadering worden alle verenigingen en andere belangstellenden uitgenodigd. -J' j -*«.*< m

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 8