12 JEUGDWERK i S.VC.^ senioren DORPSKALENDER Bloemenaktie: Iedereen die meegeholpen heeft aan het goed verlopen van 'de bloemenaktie willen wij hierbij nogmaals bedanken. Rollebol: Iedereen vanaf 6 jaar kan zich nog tot en met 25 mei opgeven bij Ine Theeuwen, tel.1812. Bestuursvergadering: Maandag 18 mei is er een bestuursvergadering bij Jan Houwen om 20.00 uur. -UIT3LAGCN Excelsior 2 - Castenray örughusia 2 - Castenray Jittenhorst 7 - Castenray ivielderslo 7 - Castenray Uenray 8 - Castenray -lIwül KOTiPuTinC *86- *8? Afgelopen zondag zijn de laatste kompetitiewedstrijden gespeeld, alleen voor het 3e elftal volgen nog twee beslissingswedstrijden met als inzet handhaving in de derde klasse.'Je speeldatums waren bij de uitgave van deze Schans'1' nog niet bekend, raadpleeg hiervoor de raampublikat'ies Het bestuur van 3.U.C. wenst het elftal veel succes toe voor ueze ueastrijd en. Castenray 3 Het derde elftal is er in de laatste kompetitiewedstrij'd tegen Wittenhorst 7 niet in geslaagd zich definitief veilig te stellen van degradatie, door de nederlaag van Leunen 7 tegen BW 3, reeds op zaterdag gespeeld, zou een overwinning direkt vrij van degradatie betekenen. De hoop dat Wittenhorst ons niet al 'te veel in de weg zou leggen om de benodigde 2 punten te pakken konden we al snel laten varen. Met goed voetbal en een grote inzet, zette zij ons meteen onder druk. Omdat iedereen zijn taak goed deed, bleef het nog vrij lang 0-0 met zelfs enkele kansjes om zelf op voorsprong te komen. Toen het echter toch 1-0 voor Wittenhorst werd, leek degra datie een feit. Toch kwamen we voor rust nog op 1-1 via een goed genomen strafschop van Jan Arts, die zelf binnen het strafschopgebied tegen de grasmat was gewerkt. Na rust was de partij meer in evenwicht. Echt gevaarlijk werd Wittenhorst nauwelijks nog. Helaas waren we zelf ook niet bij machte om te scoren, zodat de eindstand 1-1 werd. Omdat ook Holthees 3 verloor, komen er nu beslissingswedstrijden tussen Leunen 7, Holthees 3 en Castenray 3. Een van deze teams zal moeten degraderen. J.R. 1 1-2 2 0-4 3 1-1 4 1-1 5 6-1 28 mei Fanfare - Peeltoernooi 30 mei Biljartclub - Feestavond 30 mei Batavieren - Reg.Pers.Kamp. 31 mei Batavieren - Reg.Pers.Kamp. 31 mei 3JWC - Zeskamp 7 jun Batavieren - Koningschieten 7 iun Fanfare Concert Broekhuizen 8 iun Tennisclub - Pinksterstoernooi 15 jun Dansgroep - 50+bal 20 iun Rollebol '87 j - A,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 12