6 L.V.B. ■5» Uitstapje Maastricht_23japril Vertrek 9.30 uur bij de kerk. 11.00 uur studio R.O.Z. ontvangst met koffie, rondleiding door de studio. Om 12 uur zijn we te gast bij het lunchprogramma wat op de radio te beluisteren is (voor de thuisblijvers). 's Middags kan men desgewenst een puzzletocht maken aan Jde hand van een plattegrond. Er is ook gelegenheid tot winkelen of men kan gezellig op een terrasje zitten. Net wat men wil. Op de terugweg hebben we een diner in Herberg de "Troost" in Heibloem- Roggel. Ca. 21.00 uur zijn we weer terug. Onkosten f 35,00 per persoon. Diner inbegrepen. Opgeven tot en met 10 april bij Cis Stiphout, tel. 1373 Cursus spel en toneel Wie heeft er interesse voor deze cursus, die gegeven zal worden in 19& Opgeve£,jpor 14 april bij Cis Stiphout. Ti /V LINKE VROLLIE BEWEGING 30 apriJ^Koninginnedag is het weer zover. Dan willen we weer een balletje gaan trappen. Dat kan, want de tegenstander is weer gevonden. De naam is nog niet bekend, daar komen de "Linke Vrollie" nog wel achter. Ze zullen met ons dit spel gaan spelen en wel zo dat dit gebeuren weer een hele belevenis wordt. Dus gaan we weer aan de voorbereiding beginnen. "Linke Loetje" is weer bereid om ons weer in topvorm te brengen met zijn speciale, taktische en technische trainingen. Hij heeft vorig jaar er zoveel aan over gehouden dat ie er niet lang over hoefde te denken, om weer klaar te staan voor ons. Daarom willen we, de dames die geïnteresseerd zijn in dit grote "grasvreters bal" (voetbal) even oproepen om a.s. donderdag 16 april ca. 20.00 uur op sportpark "Heesakker" aanwezig te zijn. Degene die dan niet kunnen en wel mee willen doen, kunnen dit laten weten aan Hanny of Lon. De rest over dit spektakel hoor je nog en tot a.s. donderdag. Hopelijk komen er dan veel voetbaldames en kan er weer veel gelachen worden. Een lichte training kan dan misschien ook al. Dat laten we aan onze tweede Cruyff-over. Tot dan. Hanny en Lon. Vanaf heden houden wij ons aanbevolen voor: het opschonen van taluds en het wegfrezen van hoge slootkanten met de nieuwste boswallenfrees de levering van champignonmest, en voor alle verdere loonwerkwerkzaamheden. Loonbedrijf Hendrix Smits, Lollebeekweg 60, Castenray. Tel.04787/1295. Grootdorp 35, Merselo. Tel.04786/ 280.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 6