9 B.S. - "de Stek" Op donderdag 7 mei a.s. is er een bijeenkomst voor de ouders van de kinderen die dit jaar d© ie communie doen. De ouderavond begint om 20.00 uur in de basisschool, kunt de datum alvast reserveren. Aanmelden nieuwe leerlingen schooljaar 87-88 Op dinsdag 5 mei bestaat er voor de ouders de gelegenheid hun kind te laten inschrijven op onze basisschool kunt dan tussen 16.00 - 17.30 uur op school terecht. Zou de datum en/of tijd niet schikken, dan kunt u altijd een andere afspraak maken. Het betreft hier dus de kinderen, die in de periode tot aan de zomervakantie 1988 vier jaar worden en die u het komend schooljaar, bij het bereiken van de 4-jarige leeftijd, onze school wenst te laten bezoeken. Om de juiste persoonlijke gegevens te kunnen noteren, is het raadzaam uw trouwboekje mee te brengen. Naast de inschrijving bij de direkteur van de school, kunt u tevens kennis maken met de leerkracht van basisgroep 1, juffr. Riet Peeters. Collecte Nederlandse Hartstichting In de week van 3 maart t/m 5 april a.s. wordt weer de jaarlijkse collecte van de Nederlandse Hartstichting gehouden. Evenals vorige jaren wordt deze collecte in Castenray verzorgd door de kinderen van de basisschool. Bij deze Schans treft u het betreffende collectezakje aan. Degene die bij u de Schans bezorgd, zal een van de komende dagen bij u aankloppen voor deze collecte. - Alvast bedankt voor de medewerking. Collectieve schoolongevallenverzekering Met ingang van het nieuwe schooljaar zal het schoolbestuur een collectieve schoolongevallenverzekering afsluiten voor alle leerlingen en leerkrachten van de basisschool. Deze verzekering dekt het Ongevallen-risico tijdens: - het rechtstreeks van huis naar school gaan en omgekeerd (1 uur voor en na schooltijd) - het verblijf op school - door school georganiseerde aktiviteiten onder leiding van de leerkrachten respectievelijk door het schoolbestuur of de oudercommissie aangewezen volwassen personen. De verzekering keert een bedrag uit bij overlijden en blijvende invalidi teit ten gevolge van een ongeval. Voor een vergoeding of tegemoetkoming in de kosten voor geneeskundige of tandheelkundige behandeling kan een beroep gedaan worden op deze ongevallen verzekering mits vergoeding niet mogelijk is via het ziekenfonds of een eerder afgesloten andere verzekering. Verzekerden die hun eigen risico zouden moeten aansprekenkunnen direkt terecht bij de schoolongevallenverzekering. Voor alle duidelijkheid: een ongevallenverzekering moet niet verward worden met een W.A.-verzekering. Een ongevallenverzekering vergoedt schade die de verzekerde zelf lijdt ten gevolge van een ongeval. De verzekering keert dus niet uit voor materiële schade, zoals schade aan fiets, bril e.d. door een ongeval. le Communie

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 9