Leden jeugdraad; Vrijdag 27 feb.: 13.30 uur Als er jeugdleden zijn die graag naar het schoolbal willen komen, dan moet je om 13.30 uur in tenue in de V/is zijn. Zaterdag 28 feb. Zondag 1 maart Maandag 2 maart Dinsdag 3 maart Jeugdbal, om 20.00 uur in de Schans©schop zijn. Zaal poetsen om 9.30 uur. Voor deelname aan de optocht om 13.30 uur samen komen in de Schanseschop, Ka afloop gaan we naar het jeugubal in de Schanseschop. Deelname aan de optocht in Venray. Waar en hoe laat men aanwezig moet zijn wordt nog medegedeeld. Denk aan warme kleding onder het tenue en bij slecht weer regenkleding meenemen. Dit geld overigens ook voor de optocht in eigen dorp. Na terugkomst uit Venray gaan we naar de Schanse schop alwaar het jeugdbal wordt gehouden tot 19.30 uur Bijeenkomst om 1 1 ,ü0 uur in de SchanseschopNa het jeudbal gezamelijk bezoek aan de café^s. Zorg er wel voor aat om 1730 uur het complete tenue weer in de Schahseschop aanwezig is. Zaterdag 28 feb.: Om 18.**5 uur in tenue in café Hesen zyn om naar de H-Mis te gaan. OPTOCHT Zondag 1 maart wordt de optocht gehouden welke om 14,00 uur vanaf de Lollebeekweg begint te trekken. Se deelnemers dienen zich tijdig op te stellen ter hoogte van de firma Dinghs en het ruilverkavelings gebouw. Ga bij uw eigen nummer, dat op het wegdek is aangebracht, staan. De optocht wordt zo opgesteld dat ook de deelnemers kunnen zien wat en wie er allemaal meedoen, d.w.z. nummer 1 staat achteraan. Iedereen zover mogenlijk naar rechts opstellen, zodat de anderen makkelek kunnen passeren. De wagens worden in het begin van de week van 23 februari door de optochtcommisie bekeken. De nummers worden zaterdag 28 februari uitgereikt en dienen zodanig bevestigd te worden dat ze bij ontbinding van de optocht meteen ingeleverd kunnen worden. Evenals vorig jaar zijn er weer de drie wisselbekers te winnen, be schikbaar gesteld door-Ex-Vorst Hay -De APK C.V. '"de Schanseknuppels" Ook is er nog de wisselbeker voor de tweede prijs bij de wagens, deze beker is reeds vorig jaar beschikbaar gesteld door de B0\A1\ZA*S Opgeven voor de optocht kan nog steeds by Geert Künentel. 1454. De volgende opgaves zijn tot nu toe binnen: -Wej zien van den verkierae kant -Hoarsterwèg (centrum) -de Wimpeldragers -fanfare -Boere-brüloft -Sound-Mix-Shèw -Klèn Caselse Crossers -Kiepe Slachterej -2-Koppige Vrouw -J eugdprinsevags -Achter-gebleve-Schans -NoSit van geb&iSrd -Wat niks wè -K.O«-cross team -Dienspiicht vur vrowlie -Priteskroaro "de Snack" -Wej .zien stapelgek -Wej stoan roéd op de baank -Prinsewagen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 6