14 JEUGDWERK Hallo meisjes, Donderdag 19 febr. hebben we een hele leuke karnavalsavond achter de rug. Freek Kuypers haalde twee prijzen bij de stoelendans en als best verklede. Freek, gefeliciteerd. Wie is er aan de bèurt met het logboek? Wil die er aan denken!' Donderdag 12 maart is er weer klup en dan gaan we allerlei leuke spelletjes doen. Tot dan. Een hele gezellige karnaval enne.... nie te zat hè!!!! De leidsters. Video/dia - Zondag 8 maart om IA.00 uur zullen we beginnen met het laten zien van de - videoband van Rollebol 1986. Hiervoor wordt iedereen uitgenodigd die aan het Rollebolde heeft meegedaan, dus ook de jongste groepen van 6 t/m jaar en alle leiding van die dag. Daarna zal de videoband van de jeugdwielerronde van de afgelopen 2 jaar te zien zijn. Tot slot zal Martien Duijkers dia's laten zien van verschillende aktiviteiten die we het afgelopen jaar hebben gehouden zoals: Jongmegjesbal Doeweek. Wij hopen dat jullie allemaal komen op 8 maar om 14.00 uur in de Wis. Play back show We hebben gehoord dat er voor deze avond al druk geoefend wordt. Prima zo! Op deze avond zal het debuut zijn van Castenray's eerste echte popgroep, die voor ons live enkele liedjes ten gehore zal brengen. Meer informatie volgt nog. Spaarkas "de Tobbers" Zaterdag 28 februari spaarkas lichten bij Jac en Truus Tevens wensen wij iedereen een plezierige carnaval toe. Jac en Truus AFD._K.JJJ Vanavond27 februari SPAARKAS EN FOOIENPOT LICHTEN j Ger en Ans Café t Jagershuis Aswoensdag cafetaria gesloten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 14