FANFARE 13 B.S.-"de Stek" UI Geslaagde receptie Onze fanfare kan terugzien op een bijzonder geslaagde receptie, afgelopen zondag in de Wis. Zeer velen kwamen kun felicitaties aanbieden, zowel van uit Castenray zelf als daarbuiten. Een hoogtepunt daarbij was zeker de aanbieding van de kampioenswimpels, door de heer Rongen, voorzitter van de Limburgse Bond van Muziekgezelschappen. Zijn lovende woorden aan onze muzikanten gericht, zullen voor hen zeker een stimulans zijn om op de ingeslagen weg verder te gaan. Ook willen we vanaf deze plaats nogmaals iedereen bedanken die aan het wel slagen van deze receptie heeft bijgedragen! Vanavond repetitie in de Wis, aanvang 20.00 uur. 2e en 3e bugels repetitie om 19.15 uur (voorafgaand aan de grote repetitie) Zondag deelname aan de carnavalsoptocht. Bijeenkomst, in carnavalstenue, om kwart voor twee bij de voormalige tuinbouwloods aan de Lollebeekweg. Carnavalsdinsdag, 3 maart, oberen tijdens de boerebruiloft. Aan de beurt is groep 5: Piet Arts, Jan Philipsen, Peter Weijs, Eric Thielen Linda Emonts, Yvonne Reijnders, Trudy Steeghs en Nicole Linders. Mocht je verhinderd zijn, zorg dan voor een vervanger. Aanwezig zijn in de Wis om 19.30 uur. Vrijdag, 6 maart, algemene ledenvergadering, in café het Jagershuis, aanvang 20.00 uur. Wij wensen iedereen prettige carnavalsdagen toe! Bibliotheek Basisgroep^ In verband met het ruilen van de collectie bib-boeken van Venray, moeten alle kinderen van basisgroep 1 maandagmiddag 9 maart kun bib-boek meebrengen. Maandagmiddag 16 maart krijgen se dan weer een nieuw boek mee naar huis. Carnaval Vandaag, vrijdag 2? februari, vieren we met de schoolkinderen het inmiddels traditionele "schoolbal". Dit wordt gehouden in de Wis van 14.00 tot 15.45 u. Prins Martien VI en zijn gevolg zullen ons 's middags op school afhalen, waarna we gezamenlijk naar het gemeenschapshuis gaan. Allemaal mooi verkleed natuurlijk! Het is raadzaam op hoeden, geweren en andere losse attributen de naam te schrijven, want er wil nog wel eens iets verloren raken. We verwachten dat het weer een gezellige boel wordt en hopen dat de kinderen zich goed zullen amuseren. Stuurt u de kinderen niet te vroeg naar school. Half twee is tijd genoeg. Vakantie In verband met carnaval is er de hele week vakantie. Eerstvolgende schooldag is dus maandag 9 maart. Kinderen van basisgroep 4 denk aan het nieten en bezorgen van de Schans: Vrijdagmorgen om half tien Wii wensen allen prettige carnavalsdagen toe

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 13