L.V.B. 8 Algemene jaarvergadering op woensdag 21 januari om 20.00 uur in De Wis. Het is de bedoeling om op deze avond te stemmen over het al dan niet op zeggen van het lidmaatschap van Roermond. Om een en ander volgens de regels te laten verlopen, is het nodig dat zoveel mogelijk leden op deze avond aanwezig zijn, te weten minimaal 2/3 van alle leden (dus er moeten minstens 100 leden aanwezig zijn). VAn die aanwezigen moeten 75% voor opzegging zijn, voordat het lidmaatschap kan worden opgezegd. Als er minder leden voor afscheiding van Roermond zijn, blijven wij dus gewoon bij Roermond. Als er echter 75% of meer van de leden voor afscheiding van Roermond zijn, kunnen wij ons aansluiten bij de kring Horst, welke los staat van de LVB Roermond. Bij eventuele vragen, kunt u bij het bestuur altijd terecht. Indien u zelf niet deze avond aanwezig kunt zijn, kunt u bijv. uw buurvrouw kennis of een bestuurslid, een briefje in gesloten enveloppe geven, waarin u uw mening kenbaar maakt. Dit kan anoniem. Na afloop van de stemming gaan we met zijn allen gezellig gratis kienen. Dus allen tot ziens.op de jaarvergadering woensdag 21 januari. Op deze avond kun je desgewenst de contributie betalen met een bankopdracht of contant. De contributie is zoals andere jaren f 20,=. Na overleg met de stichting draait de verwarming op volle toeren. Hypnose Op woensdag 7 januari hadden wij een leerzame avond met de hypnotiseur Dhr. van Will. Voor degene, die nog kontakt op willen nemen met de heer Van Will, het adres is: Ds. Swaluestraat 7, Helenaveen. Tel. 04933-490. Op 4 feb^ Film van Castenray. Tevens wordt er uitleg gegeven over een schildercursus en worden voorbeelden getoond NATI2NAAL_F0NpS_KINDERBESCHEHMING^ In de week van 23 t/ra 29 maart a.s. organiseert het Nationaal Fonds Kinderbescherming voor de 2?e keer de Nat. Kollekte. Voor Castenray worden voor deze kollekte nog enkele kollektanten en een coördinator gezocht. Mocht u hiervoor geinteresseerd zijn, neem dan even kontakt op met De Heer W. Klaastra, Kroonsingel 122 te Malden, tel. 080 - J. 't JONG Voor al uw dak-, zink- en toodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRiJF ttassefeinslraat 26 Horst-America Telefoon 04764-1814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 8