7 E.R.C, 5 - Castenray 1; 1-2 Coach Hoon Knoops maakte zijn manschappen na afloop van de wedstrijd een terecht compliment voor de getoonde inset en teamgeest tijdens de volle 90 minuten. Vorige week tegen Kronenberg was er al iets zichtbaar van het knokken met en voor elkaar» Ook afgelopen zondag begonnen de blauw- witten fel en stoorden de Afferdenaren reeds op hun eigen speelhelft. Hierdoor ontspon zich een fel duel met vele Engels aandoende lijf-aar lijf gevechten, niet slechts één overtreding die als zeer smerig mag worden bestempeld, ïwan Fleurkens, Castenray1s gevaarlijkste spits"' in deze wedstrijd, werd halverwege de eerste helft van achteren neerge- maaid tot. ontzetting van alles wat met S.V.C. te maken had, Gelukkig viel de schade achteraf mee en nam Twan op gepaste wijze revanche door in de tweede helft de boosdoener de bal te ontfutselen om daarna beheerst zijn. tweede doelpunt te scoren, S,V.C,,s eerste treffer had Twan-op aangeven van Nico Büddiger-nameliJk ook al voor zijn rekening genomen. Vlak voor de thee had Afferden de gelijkmaker gescoord na een onachtzaamheid in de S,V,C,-defensie, Ns de pauze bleef Castenray redelijk spelend de betere ploeg met een hoofdrol voor John Versteegen, die zijn loopvermogen optimaal uitbuitte en overal opdook om dreigend gevaar te bezweren, H.R.C. kwam weliswaar het laatstekwartier opzetten, maar de Castenray-achterhoede met een opnieuw sterk keepende Henk Versteegen bleef de meeste situaties meester, waardoor Afferden geen tweede doelpunt meer wist te scoren. Sterker nog, met iets meer overleg had er een grotere S.V.C.-zege ingezeten, aangezien H,R«C» op het laatst alle risicoSs nam, Castenray lijkt dan ook net op tijd klaar voor de ontmoeting van a.s. zondag, tegen de vijf punten uitgelopen koploper Melderslo 3# Met dezelfde instelling van de afgelopen twee weken heeft Oscar er weer vertrouwen in» Het wordt een zeer zware klus, maar met ralle schouders eronder, OSCAR INGEZONDEN OSCAR Van Sinterklaas nog even een verlaat gedicht, Waarvan hij al nachten wakker ligt, Want volgens K. NAk van de konsüraentenbond, Die jij naar Castenray zond, Was de knak precies goed, Knapperig en zoals het moet Voor en achter een stuk eruit En mosterd of mayonaise, die je er gratis opspui Dat Z. Wan zo'n grote knakworsten biedt, TE KOOP .KERSTBOMEN a f 2,50 (uitzoeken op perceel) Kusters, Drabbelsweg 6, Veulen Dat wist mister T. Buttons niet, Volgende keer hoop ik, dat het broodje beter bij de knak past, Want 't is JOS en MARLY, die je ermee verrast. De Sint.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 7