9 OU Ij PAPIER ....£EWAMl 41 ET ATEL 04780 «4359J B.V ,V2 - Castenray 1: 0-1 S.V.C. heeft het zichzelf onnodig moeilijk gemaakt in de wedstrijd tegen hekkesluiter Blitterswijck, Be blauw-witten startten afgelopen zaterdagmiddag bijzonder zwak en gaven B.V.V, volop de gelegenheid het heft in handen te nemen» Na een kwartier spelen kwam S.V.C. beter in de wedstrijd en drong de geel-zwarten steeds verder terug in het eigen strafschopgebied. Een aantal corners achter elkaar met daaruit een prima kopbal van Henk Stiphout illustreerden het groeiende overwicht» Toen echter tippelden een aantal S.V»C»-ers regelmatig in de Blitters wijckse buitenspelval, waardoor er van vloeiend aanvals-spel geen sprake meer kon zijn» Op slag van rust had Castenray op voorsprong moeten komen toen Caro Versteegen op rechts uitbrak en met een hoge voorzet probeerde een medespeler te vinden. Deze kans werd echter ook om zeep geholpen zodat de rust met dubbelblanke cijfers aanbrak» Het soms te felle B.V.V. -scheidsrechter ïïsenen trad onvoldoende op tegen regelrechte aanslagen en het intimidatie-voetbal van enkele B.V.V.-ers- kreeg in de vijftigste minuut een koude douche toen topscoorder Frank Weys alleen op de Blitterswijckse goalie afging pin hem zeer beheerst te passeren» .V.V. ging begrijpelijk achterin wat meer risico nemen en nog meer op één lijn spelen en dat is normaliter tegen een snelle voorhoede levensgevaarlijk. Ban echter zal er door de spitsen wel met wat meer intelligentie gespeeld moeten worden als in deze wedstrijd, want door onbegrijpelijke nonchalance en dom spel slaagde S.V.C. er niet i de marge te vergroten. Hierdoor bleef Blitterswijck in de wedstrijd en kon de Castenray-achterhoede soms met kunst en vliegwerk de gelijkmaker verijdelen, 0 S C A R i- Theorie: 2 x per maand te Oirio (Na verbouwing ook weer'in Castenray) Vervoer voor cursisten aanwezig. Vertrek om 19.45 uur bij de kerk. AUTORIJSCHOOL GEORGE NQTTELMAN wijst U de weg veiiig door het verkeer GRATEN3TRAAT 7 TEL. 8435S Ook voor motor en vrachtauto

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 9