FANFARE Ardanta.De Stijlvolle Uitvaartverzorger. Promotie en lof der jury" Met een voortreffelijke uitvoering gaf onze fanfare "Dorpsklank" afgelopen zondag op het bondsconcours te Kerkrade haar visitekaartje af. Liefst 3072 punten werden bij elkaar gespeeld en dat leverde naast uiteraard promotie naar de Ie afdeling, het predikaat "lof der jury" op. In grote lij nen waren muzikanten, dirigent en toehoorders het er na het optreden over eens dat er naar beste vermogen gemusiceerd was, maar een dergelijke uitslag was voor velen toch een verrassing. Een groot compliment is hier dan ook op zijn plaats voor onze muzikanten, die keihard.voor dit resultaat gewerkt hebben. Dat geldt natuurlijk tevens voor onze dirigent Chris Cuppen. In de korte periode dat hij ons korps leidt, heeft hij het naar een voortreffelijk muzikaal peil gevoerd, hetgeen van vakmanschap getuigt! 1 Een dankwoord willerf'we hier zeker richten aan de supporters die onze fanfare naar Kerkrade vergezelden. Ook voor hun was het zeker de moeite waard. In op perbeste stemming arriveerde het gezelschap vervolgens om vier uur in Casten- ray. Onder het zingen van.het door enkele muzikanten geschreven feestlied, gi het, voorafgegaan door de"ruiterclub, richting dorpscentrum. Daar werden namens de Castenrayse gemeenschap de felicitaties overgebracht door dorpsraadvoorzit ter dhr. H.Dinghs. Voor deze mooie ontvangst danken we de ruiterclub, de dorpsraad en alle andere belangstellenden van ganzer harte-y Samen met de Harmonie uit Ottersum en de fanfare van Meerlo heeft fanfare "Dorpsklank" laten horen dat in Noord-Limburg prima muziek gemaakt kan worden. Het is nu zaak dit niveau vast te houden en waar mogelijk nog te verbeteren. Het resultaat van afgelopen zondag geeft daar alle aanleiding toe! Vanavond om 20.00 uur repetitie in het gemeenschapshuis. Het ligt in de be doeling op het einde van de repetitie enkele uniformen te laten zien. Dit met het oog op de aanschaf hiervan in 1987. Zaterdag 25 okt. receptie fanfare "Monte Corona" Kronenberg. groep 1 Piet Arts, P. Mennen. 55 Vrijdag 31 okt. receptie van onze eigen fanfare. Van 20.00 - 21.30 uur in het gemeenschapshuis "De Wis". Donderdag 6 nov. vergadering comité Muziekfeesten. Aanvang 20.00 uur in café Het Jagershuis". t Volledige verzorging van begrafenis en krematie. Vervoer binnen en buiten Nederland. Dag en nacht bereikbaar. Mogelijkheid van intekenen en Éénmalige Storting. Voor meer informatie: Dhr. PyMses, Castenrayseweg 54, Castenray Tel. 04787-1637 b.g.g. Ardanta 04780-89199 (Th. Arts) A ardanta

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 6