5 TENNISKLUP O/eng Sjoumanó f Inhaalwedstrijd: Geysteren - Oirlo/Castenray B: 11 - 9 Vorige week zaterdag werd de wedstrijd tegen Geysteren begonnen met een 5-4 achterstand. Die stond er nog van de vorige keer. lot 9-9 konden onze Bees bijblijven maar toen moesten ze toezien hoe de tegenstander de laatste puntjes thuishield. Volgende keer, dus volgend jaar beter. Vrijdagaund 3 oktober in Vsselsteyn de afsluitende prijsuitreiking en bekendmaking van de eindstanden. AFSLUIIING5TOERNOOI Met de ons zeer goedgezinde weergoden kan het met een toernooi nauwelijks stuk. Ookzondag was het ideaal tennisweer, waar 32 leden van profiteerden door er lustig op los te slaan. Dat de ene daarbij wat vaker binnen de lijnen mikt dan de andere is logisch, ja zelfs noodzakelijk. Er moet tenslotte enige tekening in de eindrangschikking komen. Die kwam er en de volgende gemengd- dubbels bleken in hun poule het sterkst te zijn: Ans en Stephan Bonekamp Jessica Lucassen en Maikel v.d. Sanden Thea en Jan Saris Ine Theeuwen en Jac Stiphout Voor de senioren is het volgende toernooi pas in de winter, als we binnen spelen. De jeugd komt eerder aan zijn/ haar trekken, fn.lop het HERSIIÜERNOOI DORPENJ EUGD liianneer? Maandag 1.3 en/of dinsdag 14 oktober. Je speelt op één van deze dagen, wel beide dagen beschikbaar zijn. Kun je écht niet op een van genoemde data en wil je toch graag spelen, dan dat vermelden bij opgave. Je speelt dan op die dag of helemaal niet. ƒ3,5U (voldoen bij inschrijving). Opgeven? Natuurlijk, dat kan t/m zondag 5 oktober bij Ans Bonekamp of bij Toon Dinghs. EKSTRA U/e willen bij dit toernooi uitproberen of het lukt om poules met vaste koppels samen te stellen. Die kunnen dan spelen tegen duo's (niet gemengd) van een ander dorp. Mocht het onverhoopt niet lukken - altijd afhankelijk van de deelname - dan blijf je gewoon individueel ingeschreben en word je als het effe kan inge deeld bij jongens/meisjes uit de andere dorpen. Jong of nog jonger, klein of groot, net bezig of jonge rot: aarzel niet en doe mee Dezfrkeer kun je evt. een thuiswedstrijd spelen, wamt er wordt gespeeld in Swolgen en op ons eigen 'Diekske'. DORPENKOWPETITIE CïBegra}enióondememing Terstond hulp na overlijden telefoon 0478 0 1 Sinds 1950 Ncordsingel 24 5801 GK Venray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 5