13 Castenray_3 Wegens kermisperikeien van de auteur is er van de thuiswedstrijd tegen BW 3 vorige week geen verslag verschenen. Misschien was het maar goed ook, want veel goeds viel er niet te vertellen van die wedstrijd. In een slechte wedstrijd werd met 0-2 verloren van het toch heus niet sterke BW 3. De wedstrijd van zondag j.l. tegen Stormvogels 5 was helaas niet veel beter, maar leverde in ieder geval nog één punt op. Het begon allemaal zo mooi. Na een prima pass verscheen René Duykers alleen voor de keeper, die hij ver volgens met een strak schot in de benedenhoek kansloos liet. Van de drie prachtige kansen die we vervolgens nog kregen werd er helaas niet een benut. Wat dat betreft deden de vogels uit Siebengewald het beduidend beter. Uit situaties, waaruit een doelpunt nauwelyks te verwachten viel, wisten zij voor rust driemaal te scoren: 3-1. Na rust werd er door ons wat sterker op de aanval gespeeld, wat achterin natuurlijk af en toe wat gevaarlijke situaties te weeg bracht, maar die vooral door de bijzonder sterk spelende Leo Jakobs werden geklaard. Jan Arts bracht met een beheerst ge scoorde goal de spanning weer terug. We kregen weerd moed, maar die zakte ons een kwartier later weer inde schoenen, toen een ongevaarlijk lijkend schot via 't lichaam van onze laatste man in het doel verdween- Met de moed der wanhoop begonnen we 't laatste kwartier een een alles of niets offensief. Plotseling was het geluk aan onze zijde en via René Duykers en Mark Donders kwamen we kort voor't laatste fluitsignaal toch nog op A - A. Castenray 5 Nadat we de afgelopen weken na goede wedstrijden toch elke keer met lege handen van het veld gingen, nu dan eindelijk gerechtigheid na het duel in Oostrum. De 1e helft waren we duidelijk de betere ploeg, het enige wat c-nze tegenstander aan de strijd bijdroeg, was wat onderling geruzie. De ruststand was dan ook terecht 0-2; Wat een weelde. Voor beide goals tekende het duo B D. Beide keren was het M.Baltussen die de bal over de, veelvuldig op buitenspel spelende Oostrumse verdediging lepelde, en daarmee tevens het startschot gaf voor renpaard G.Dinghs, die moeiteloos verdedigers en het halve voetbalveld passeerde om daarna de doelman 2x kansloos te laten. Diezelfde doel man behoedde zijn makkers voor een grotere achterstand door schoten van J.Classens en G.Dinghs te stoppen. Terug uit de kleedkamer gooide Oostrum het roer om. Enkele spelers wisselden van plaats ed dat gaf onze achterhoede meteen handen vol werk. Dit offensief leverde hen in de 60e min. een mooie treffer op. Oostrum rook zijn kans en daarmee was de spanning weer helemaal terug. Verdedigend hadden we de zaak goed voor elkaar en de enkele keer dat de aanvallers tot onze jeugdige doelman E.Dinghs wisten door te dringen, loste die dat moedig op door ze de ballen voor de voeten weg te gritsen. Toen 10 min. voor het einde het duo B D, voor wat later gekomen toeschouwers, een herhaling gaf van de twee eerder gemaakte doel punten, gingen aan de Oostrumse zijde de hoofdjes omlaag en was onze eerste over winning een feit. Proficiat jongens, dik verdiend! Proficiat ook, maar dan van het 5e, voor Agnes en Noud met de geboorte van hun zoontje Joep. Groetjes, d'n Blauwe nationale koilekte geestelijk gehan giro 1122 222 /^utrecht, bank 707070332 ■mwxm. I i1 li 11 3>/G3/.V *0 Uf, t jiêc.-.s. U KIN1T HEn HELPEn

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 13