9 H.B.S. "Batavieren" oumanó Regionale Korpskampioenschappen Zaterdag 31 mei. Vertrek 9.00 uur. 3e Zestal B-klasse te Oranje Beek. G. Cremers Jz. JTacken G. Cremers Hz. JClassens H. Cremers Peter Weijs Zondag 1 juni. Vertrek 9-00 uur. 1e Zestal Ere-klasse te Alpenjagers Sittard P. Kuijpers JHeesen M. Smulders J. Vissers W. Brouwers P. Heidens Zondag 1 juni. Vertrek 9.00 uur. 2e Zestal A-klasse te Oranje Beek B. Emonts H. Weijs G. Weijs O J. Vollenberg M. Emonts G. Kuijpers M. G. Schutters, denk aan je lidmaatschapkaart (schutterspas) want zonder deze kaart kan er niet geschoten worden. Route-beschrijving voor Oranje Beek: zie prikbord. Receptie SV.Castenray afd. Korfbal. Voor de leden die mee naar de receptie van het senioren 1 - team willen gaan: we komen om 20.00 uur bij elkaar in café Heesen. BATAVIEREN WINNEN_^DE_BOKAAL^ De Batavieren kunnen na een enerverende dag terugzien op een mooi behaald succes op SVC 2. SVC 2 was al in de winning mood toen ze de voetbalwedstrijd winnend, 14-1, hadden afgesloten. Maar hierin hadden ze zich danig vergist. De tegenstand die ze 's avonds te verwerken kregen was zo groot dat ze het mentaal niet bol konden werken. Zelfs Jan kon het karwei niet afmaken. Wel was er Lei, die zich 's middags als een matig scheidsrechter verdienste lijk had gemaakt, die toch voldoende punten behaalde met schieten. Ook de "Witte Flits" was dit jaar in topvorm, volgens verschillende had hij thuis geoefend. Maar de overwinning hebben wij toch te danken aan de talrijke supporters die aanwezig waren. Zij hebben kunnen genieten van onze massale uitval tegen SVC 2 waaruit het juweeltje van een goal viel. Ook 's avonds was er veel bekijks, dit was voor ons de "grote" mentale steun. De bokaal werd door de afgevaardigde Jan Arts uitgereikt met de woorden:"Wij moeten de fel begeerde bokaal toch weer teruggeven aan de schenkers." De bokaal is dit jaar te bewonderen in de prijzenkast van de Batavieren. Wij, als Batavieren, hopen dat wij deze nu al 2 jaar durende competitie, op deze gezellige manier kunnen voortzetten in lengt van jaren. Daar plezier en gezelligheid toch no. 1 is in het leven. NIET VAN OSCAKR. ^Begrafenisonderneming I erstond hulp na overlijden telefoon 04780 - 8 8 8 8 9 Noördsirtgel 24 5801 GK Venray j

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 9