JEUGDWERK Fietsspeurtocht^ Afgelopen zaterdag hadden we, naar we menen te mogen zeggen, een zeer geslaagde fietspeurtocht met een grote deelname. We hadden het niet helemaal in de hand, dat sommige van deelnemers mogelijk een tikkeltje aan de late kant thuis waren. Onze welgemeende excuses hiervoor. De uitslag: 1Groep 2 2. Groep 1 3. Groep 6: 4. Groep 8: 5. Groep 4: 6. Groep 5: 7. Groep 7: 8. Groep 3: Nicole Strijbos Winke Houwen Hel ga van Dijck Wendy Classens Vivienne Dinghs 2 06,2 pnt 188,6 pnt. 187,8 pnt. 182.5 pnt. 159.6 pnt. 127,5 pnt. 84,0 pnt. 82,5 pnt. Degenen, die aan deze speurtocht hebben meegedaan, weten nu in ieder geval wat varkensruggen zijn en wat "Eureka" betekent(Truus en Sjaak, excuses voor.de eventu eel bezorgde overlast 4-daagse Venray 8 juni 14 juni Rollebol '86 15 juni Zeskamp Venray 28 juni Bowlen 14 juli Jeugdwielerronde 11 aug. Doeweek AFD1_K .J.B.ji 4-daagse - De 4-daagse staat weer voor de deur en wel op 5-6-7-8 juni. We vertrekken donderdag, vrijdag: en zaterdag om 17.00 uur bij de kerk en hopen rond 20.00 uur weer terug te zijn. Op zondag vertrekken we om 14.00 uur. Vooral op zondag verwachten we veel belangstelling van ouders, vrienden en bekenden. De kinderen hebben de rokjes mee naar huis gekregen. Onze vraag aan de ouders is of u deze rokjes even wilt strijken. Niet te heet a.u.b. Daar het voor u een kleine moeite is en voor onze verlichtend werkt. De rokjes mogen niet ge wassen worden. Zelf moet je er voor zorgen dat je een wit t-shirt en witte kousen hebt. Natuurlijk hopen we op goed weer zodat ook deze 4-daagse weer goed zal verlopen. Wij zijn zo vrij geweest een rijschema te maken daar het moeilijk is met ieders wensen rekening te houden. Er wordt dan van u verwacht dat u om 17.00 uur bij de kerk staat en om 19.30 uur bij de sporthal "De Wetteling" in Venray, om ons weer op te halen. Bij voorbaat dank voor u welwillende mede vier king. Rijschema: Donderdag Kim Strijbos Kerstin Maes Sindy Heesen Marlie Classens Vrijdag Joyce Zeegers Nicole Strijbos Debbie Peeters Inge Saris Zaterdag Melanie Jacobs Saskia Bloemen Ellis Heesen Debby Knijpers Zondag Vivienne- Dinghs Winke Houwen Franks Dinghs Karin Classens Mocht u deze dag niet goed uitkomen, wilt u dan zelf onderling ruilen. Kamp Zoals jullie weten gaan we op kamp en wel van 28 juli tot en met 2 augustus in Groeningen (Gem. Vierlingsbeek}. We hebben het programma met alles wat daar nog verder bij hoort, in een boekje gebundeld en willen dit binnenkort bij jullie afgeven met de vraag of je meegaat op kamp. Dit willen we doen op zaterdag, 31 mei en hopen op een grote deelname aan dit grandioze kamp. Heb je nog vragen, bel dan een van de leidsters. Groetjes en tot ziens!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 7