6 TENNISKLUP S.V.C.-junioren PORPEMKQMPETITIE A. s. zondag begint de dorpenkompetitie 1986. Net als vorig jaar zullen de volgende dorpen meedoen: Oostrum, Ysselsteyn, SwolggnMerselo/Vredepeel, Geysteren en Oirlo/Castaray. Onze klub zal in zowel de A-poule als de B-poule vertegenwoordigd zijn. De spelers/sters die gaan proberen de goede resultaten van het vorige seizoen te evenaren of zelfs te verbeteren zijn: A-team: Marco de Mulder (1e periode), Jaeq Stiphout, Jan Arts, Jürgen Prodöhi, Reinhold Treinen, Jac Dircks, Hanny Arts, Riek Arts, Anja de Mulder (captain)j Ans Bonekamp en Trees Voermans (1e periode). B-team: Bert van Rhee,. Jos Strijbos, Toin Arts (captain), Mart Jacobs, Rene Cremers, Jan Driessen, Gerrit Gooren, Marlies Bosch, Jo Wismans, Thea Kateman, Leny Joosten, Nanny van Rhee, Henny Sassen (2e periode) en Ger Rutten (2e periode) De 1e periode bestaat uit 5 speeldagen die worden gehouden op 1-8-15-22 en 29 juni Programma voor 1 juni: Oostrun A - Oirlo/Castenray A Oirlo/Castenray B - Ysselsteyn B Begonnnen wordt om 11 uur, met dien verstande dat de 1e spelers captain om half 11 aanwezig dienen te zijn. Wij wensen alle deelnemers/sters een suksevolle en vooral een plezierige kompetitie toe. Voor de niet-speiende leden nog het volgende: 's Zondags tot half 11 tennissen kan en is best leuk en ook in de namiddag zullen de banen eerder vrij komen dan vorig jaar. Toen werd nog gespeeld om 2 gewonnen sets (dus eventueel een 3-setter), maar dit seizoen zullen slechts 2 sets gespeeld worden. Pak die kans. Afgelopen zaterdag voetbalde het A-elftal nog een toernooi in Melderslo. Twee wedstrijden werden verloren en een maal werd een gelijk spel behaald. Zaterdag 31 mei voetballen de jeugdleiders van D.I.S. en S.V.C. op een jeugdleiderstoernooi in Leunen. De spelers worden daar om 11.15 uur verwacht. Afsluiting seizoen J3j,_E_en_F Hoewel het afgelopen zaterdagmorgen wel droog bleef was het toch niet het ideale weer voor het spellencircuit. De jeugd was echter zeer enthousiast bezig en merkte dus niet al te veel van het niet al te beste weer. Er waren een tiental spelen uitgezet waarop de spelers konden laten zien, wat ze waard waren. Per elftal waren er voor de eerste drie medailles be schikbaar. De winnaars: F Joep Wiliemssen E Wilbert v.Osch D2: Ronnie v.Osch D1Freek Wismans Maar er waren ditmaal nog meer winnaars, namelijk de Voetballers van het jaar. Tot het laatste moment was het spannend wie dat zou worden. Toen ze bekend gemaakt werden was de blijdschap en de trots er bij sommigen dan ook duidelijk van af te lezen. De winnaars van het seizoen 85-86 waren: F Freek Kuijpers E Bart Joosten D2Ruud Saris D1Sjoerd Joosten Hiermee zit dit seizoen er weer op. Tot het volgend voetbalseizoen, dat onge veer half augustus weer begint met de oefenwedstrijden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 6